Індикатор AIRBAG

Індикатори AIR BAG

    Деякі автовласники не надають великого значення встановленим подушкам безпеки, при чому вони не повною мірою розуміють їхнє призначення. У будь-якому випадку, ця система безпеки дозволяє мінімізувати ризик травмування при ДТП.

      Індикатор AIRBAG – пристрій одноразового використання. У разі ДТП цю деталь обов'язково потрібно замінити на нову. Враховуючи те, що індикатор не дешевий, недобросовісні власники можуть просто не встановити. До того ж продавці можуть навіть приховувати, що машина побувала в аварії. У машині, в якій не встановлено подібний індикатор, їздити небезпечно. З цієї причини варто перевіряти вживаний автомобіль перед покупкою із застосуванням комп'ютера, що діагностує. Комп'ютерна діагностика дозволяє дізнатися про наявність усіх необхідних комплектуючих, а також спрацьовування системи безпеки.

     Заздалегідь дізнатися про неполадки системи AirBag майже неможливо. Навіть нові моделі автомобілів від великих виробників можуть мати несправний індикатор. Це з тим, що діагностування подушок безпеки є складною процедурою. Причому вона проводиться за допомогою методу випадкового підбору. Тому ніхто не дає гарантії, що пасивний захист вашого авто спрацює у відповідний момент.

     Ремонт системи AirBag або заміна її елементів має проводитися з появою деяких помилок у роботі, після виникнення аварії, а також для профілактики. Зі справним індикатором можна бути спокійним за власну безпеку під час руху в машині!

Чому індикатор AIRBAG варто купити у нас?

     Купити подібний індикатор ви зможете у нашому інтернет-магазині недорого. Своїм клієнтам ми пропонуємо як якісні автомобільні товари, а й доступні ціни. Будьте певні, купуючи у нас ви отримаєте надійні запасні частини. Ми надаємо гарантію від виробника на всю представлену продукцію.

    Щоб здійснити покупку в нашому інтернет-магазині заповніть спеціальну форму або зателефонуйте нашому менеджеру. Якщо у вас виникнуть проблеми при виборі, наші фахівці радо вам допоможуть. Ми завжди виконуємо замовлення оперативно, без затримок, тому вам не доведеться надто довго чекати.

     Ми пропонуємо купити оригінальні б/в запчастини. Розбирання машин актуальне до сьогодні. Саме авторозбірка дозволяє придбати необхідні комплектуючі відмінної якості, які були у мінімальному використанні. Якщо вам потрібний індикатор хорошої якості, звертайтеся до нас вже сьогодні.