Підрульовий перемикач склоочисників

Перемикачі склоочисників

    Розробляючи модель автомобіля, виробники роблять все максимально практичним і простим. Це відбувається для того, щоб усіма процесами можна було зручно керувати. Враховують усі можливі деталі, наприклад підрульову панель водія. До неї розробник додає різні сучасні прилади, а також механізми та перемикачі, які оптимізують керування машиною.

Практичність під час поїздки

     У наш час не втратив актуальності всіма давно відомий підрульовий перемикач склоочисників. Його дуже зручно задіяти під час руху, тому що на ньому є кнопки, які відповідають за технічний момент у авто. Ці моменти сприяють покращенню комфорту поїздки.

    За зовнішніми особливостями цей перемикач має вигляд важеля. Розташовується він під кермовим колесом. Це дуже зручно. Тому що водій під час руху не відволікається та задіює його пальцями. При цьому він не відпускає кермо і продовжує стежити за дорогою.

     Якісний матеріали - запорука успішного функціонування

    Подрулевий перемикач виготовляють з міді. Цей пристрій відносять до контактної групи. Висока електропровідність забезпечується мідними контактами. За допомогою цього моменту комутаційні ланцюги набувають високого рівня надійності.

    Пристрій має пружинно-кулькову основу. Вона забезпечує плавність перемикання та закріплення важеля у необхідних положеннях. Для плавності в перемикальних моментах виробники змащують фіксатори спеціальною речовиною. Контакти спаюються зі сріблом для того, щоб підвищити надійність та безпеку роботи контактів.

Симптоми поломок перемикача

   Будь-яка несправність має свої так звані “симптоми”. В даному випадку очищувачі не реагують на включення одного з режимів двірників. На всі хвороби є причини, так і в цьому моменті проблеми могли виникнути через кілька факторів. Розглянемо їх:

  1. відсутність нормальної фіксації важеля. Це відбувається через руйнівні процеси всередині. Тут обламуються спеціальні важелі, які відповідають за кріплення важеля у потрібному місці;
  2. зламане кріплення;
  3. ушкоджені та залипають контакти в електросхемі. Це може виникнути через те, що всередину проникла волога;
  4. поодинокі деталі механізму зносилися;
  5. механізм оплавився.

   Якщо є такий момент, то деталь потребує ремонту, а в кращому разі заміни. На нашому сайті ви можете знайти перемикач склоочисника саме для вашої моделі автомобіля. Деталі були використані, але їх перевірили на справність. І, як факт, вони є кращими за різні аналоги, особливо китайські.