Перемикач світла фар та покажчика повороту

Перемикач світла та поворотів

    Подрулевий перемикач - це важіль, який знаходиться вправо або вліво від керма. Він виконує функції увімкнення світла, а також вказує повороти. Якщо описати коротко, то головним завданням підрульового перемикача – зробити керування певними системами швидким, тому що він знаходиться під рукою у водія. Коли ви хочете скористатися цією деталлю, то вам не потрібно прибирати руки від керма. Водію не потрібно буде відволікатися, тому транспортний засіб залишатиметься під його контролем, і він далі стежитиме за дорогою.

     Є кілька типів підрульових перемикачів. Між собою вони вирізняються своїм функціоналом. У цьому випадку ми поговоримо про комбінованих: тих, які відповідають за вказівку повороту та за перемикання світла.

Особливості комбінованого перемикача

    Вони розміщуються ліворуч від керма і можуть бути цілісним важелем або двома окремими, але завжди будуть знаходитися з лівого боку. У нульовому положенні завжди увімкнено ближнє світло. Якщо перемикач переводити в інші позиції, то активізується світло або сигналізується світлом.

   Цей перемикач є важелем, який можна побачити під кермовим колесом. Безперечно, це зручно, тому що водій тримає кермо і включає поворот або світло лише пальцями. Цей пристрій має контактну основу з міді. Мідні контакти забезпечують високу електропровідність, але це показник надійності проходження імпульсів. При цьому комутаційний ланцюг не обриватиметься.

Чому перемикачі ламаються

     Незважаючи на свою ідеальність, перемикач таки здатний ламатися. При цьому важіль може зовсім перестати працювати або його окрема функція. У більшості випадків першим починає клинити один із покажчиків повороту, а за ним далеке світло. Спочатку пристрій може іноді і спрацьовувати (але не з першого разу), а згодом зовсім не реагуватиме.

     У чому може бути причина поломки? Їх може бути кілька:

  1. зруйнувався фіксатор, тому важіль не залишається на одному місці;
  2. пошкодилися “усики”, їх завданням є утримання важеля у певному положенні;
  3. зламалося кріплення;
  4. порушення в електросхемі. У цьому випадку можуть залипати контакти через попадання вологи;
  5. надто висока температура, що призвела до оплавлення.
  6. конкретна деталь зносилася.

     Наш інтернет-магазин пропонує вирішити проблему, що виникла, методом купівлі нового перемикача. Ви можете побачити, що асортимент складається з деталей, що були у використанні. Не варто переживати про їхню якість. Вони за своїм функціоналом, злагодженою роботою та матеріалами кращі за нову продукцію китайського походження.