Трубки паливного насосу

Трубка паливного насоса ПНВТ

Для правильної подачі палива з бака до мотора, потрібні трубки паливного насоса і сам насос, який рівномірно розподіляє оптимальну кількість палива та постійний тиск. В автомобільній промисловості використовуються та встановлюються кілька видів паливних насосів, які мають певні особливості та відмінності за типом приводу та конструкції.

Конструкційні особливості трубок

     Розбір сучасних паливних насосів дозволяє розрізняти їх на два типи:

  1. Механічні – в основному використовуються для карбюраторних двигунів або як підкачування в дизельних силових агрегатах.
  2. Електричні – більш сучасний варіант, який застосовується в обох видах силових агрегатах.

     Механічні паливні насоси все ще досить поширено використовуються у виробництві, незважаючи на наявність найкращих та досконаліших електричних, які у свою чергу поділяються на вакуумні, роликові, шестерні, відцентрові та плунжерні. Останні досить рідко використовуються для серійного виробництва, виступаючи здебільшого як паливний насос високого тиску в дизельних двигунах.

     Не останню роль відіграють і трубки паливного насоса, які є металевими сполучними елементами, що відповідають за передачу палива від паливного бака до карбюратора, прямуючи згодом назад. Паливопроводи піддаються величезним навантаженням, тому їх виготовлення використовуються мідь чи латунь, а місцях з'єднання з міцної гуми чи пластмаси. Кінець трубки паливного насоса розташовується високо над розташованою поруч із частиною дна бака, щоб не допускати попадання пилу та дрібних частинок сміття.

Можливі несправності

     До основних дефектів паливопроводів відносяться:

  1. Деформації та зменшення внутрішнього діаметра на кінцях труб.
  2. Ушкодження гайок, штуцерів та вм'ятини на поверхні.
  3. Природний знос.

    Дані неприємності призводять до погіршення функціонування паливної системи, зниження потужності та значного підвищення витрати пального. Основний фактор, що впливає на ресурс, – це якість палива, яке може вивести з ладу насос вже після 50-60 тисяч кілометрів, а у разі відмінного пального, то експлуатація можлива до 200 тисяч кілометрів.

     Купити відмінні запчастини на заміну можна на авторозбиранні, де є все необхідне за доступними цінами.