Карбюратор

Карбюратор - пристрій, що створює горючу суміш

     Дана суміш впорскується в циліндри двигуна внутрішнього згоряння. Далі вона спалахує. Звичайним розташуванням карбюратора є верх двигуна.

    На сьогоднішній час виділяють багато легкових транспортних засобів, які пересуваються на бензині. Якщо бути точніше, то рухає їх суміш повітря та бензину. Для узагальнення їх називають двигунами внутрішнього згоряння. Серед них виділяють мотори, що функціонують на:

  1. - бензин;
  2. - дизелі.

   Саме двигун, для роботи якого потрібен бензин, потребує карбюратора. Тому що така ДВС не здатна самостійно готувати суміш палива для подальшої роботи. Сама вона в ньому згоряє і своєю енергією штовхає поршні. А підготовкою суміші з повітря та бензину завжди зайнятий карбюратор.

    Існує паливна магістраль, яка забезпечує рух бензину до карбюратора. Далі він потрапляє до камери змішування. За допомогою специфічних деталей, жиклерів, паливо приймає стан пари. Потім відбувається очищення повітря через фільтри та потрапляння його в раніше названу камеру. З парою палива повітря міксується у певних пропорціях.

Змішана паливна суміш протікає в циліндри мотора і займається. Це забезпечують рухові свічки. Коли звичайний бензин збагачується повітрям, то завдяки цьому двигун працюватиме потужніше та продуктивніше.

    Якщо з карбюратором виникають навіть маленькі проблеми, то це буде видно за такими показниками:

  1. - коли відбулося натискання педалі газу, то машина певну кількість часу не змінювала швидкість, а потім уже почала прискорюватися;
  2. - ривки під час руху. Тоді відбувається різка короткочасна зміна швидкості;
  3. - пересмикування. Фаза ривків, що чергуються;
  4. - розгойдування. Це цикл провалів, які чергуються. Тоді кілька разів автомобіль не реагує на натискання педалі газу;
  5. - машина мляво розганяється.

    Всі ці моменти можуть свідчити про те, що карбюратор перестав працювати в межах норми. Він або пропускає в паливну суміш занадто багато повітря, або зовсім не працює над створенням суміші бензину та повітря.

     У даному випадку безглуздо схиляться до будь-якого рішення, крім купівлі нового карбюратора. Важливо, щоб він був заводським, тобто розробленим виключно під певний автомобіль.

     Знайти оригінальну деталь можна на нашій сторінці. Ми пропонуємо клієнту німецьку бу продукцію. Вона має відмінну якість і служитиме весь свій експлуатаційний термін.