Магістральна трубка палива

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Магістральна трубка бензопроводу 

    Правильне функціонування автомобільного мотора залежить від багатьох факторів та якісної роботи всіх механізмів. Найголовнішою вимогою для старту та подальшого пересування виділяється потреба у забезпеченні передачі пального, для якої призначена паливна система та магістральна трубка палива.

Основні показники роботи трубки бензопроводу

    Головним завданням є переведення палива від бака до силового агрегату, запускаючи його в роботу та підтримуючи функціонування . Додатковим завданням є зберігання, а також очищення палива, перш ніж відбуватиметься рух до двигуна.

     Розбірка всього пристрою показує, що практично у всіх автомобілях паливна система має схожий вигляд:

  1. Бак – резервуар з датчиками, що відповідає за зберігання палива та підготовку для подальшої подачі.
  2. Магістральні трубки – займаються перегонкою палива за необхідними механізмами та системами.
  3. Насос – зазвичай розташований біля двигуна, здійснюючи перекачування палива;
  4. Фільтри – призначені для очищення пального від різних забруднень.

Особливості функціонування в різних видах двигунів

    Бензинові двигуни поділяються на карбюраторні та інжекторні. У карбюраторному змішується повітря та пальне, які подаються через колектор до циліндрів. В інжекторному карбюраторі відсутня, а подача відбувається через форсунки. Не можна виділити кращу продуктивність для певного виду, але інжекторна система більш сучасна і має дещо кращі технічні характеристики.

    Для дизельного силового агрегату передбачені: насос високого та низького тиску, які забезпечують правильну роботу подачі пального на форсунки. У всіх системах за перегонку палива відповідає магістральна трубка.

     Для контролю за тиском та кількістю пального встановлюється регулятор тиску, разом з яким може функціонувати зворотна магістраль палива. Всі запчастини та комплектуючі паливної системи допоможе підібрати авторозбирання. Тут можна купити оригінальні деталі за доступними цінами, що тішать своєю надійністю.

     Магістральна трубка палива згодом може зношуватися, тріскатися і виходити з ладу від перепадів температур, внаслідок чого пальне протікатиме, залишаючи жирні плями під автомобілем. Це загрожує нестабільною роботою двигуна або неможливістю запуску та його функціонування. Тому потрібно замінити всі трубки – вони йдуть у комплекті, адже поодинці міняти дуже складно та невиправдано.