Паливний насос тандемний

Тандемний насос палива

     Сучасний автомобіль складається з безлічі різноманітних систем і пристроїв, частина з яких не завжди виділяється, але їх функціональність впливає на ефективність роботи всього транспортного засобу. Одним із таких є паливний насос тандемний, який має переваги двох видів насосів: паливного та вакуумного.

Особливості тандемного паливного насоса

    Якщо звернути увагу на розбирання конструкції даного пристрою, то тандем складають два насоси:

  1. Паливний – призначається для збільшення тиску пального, що прямує до паливної рампи, після чого відправляється на форсунки.
  2. Вакуумний – створює розрядження повітря, вакуум, який посилює гальма, а також відповідає за рециркуляцію та роботу турбіни, що має змінну геометрію.

     Тандемний насос має встановлений штуцер, який відповідає за вимірювання тиску та у звичайному стані показники досягають 3 бар, а на високих оборотах число доходить до 7 бар.

Можливі проблеми

    Як і інші автомобільні запчастини біля тандемного насоса можуть траплятися неполадки, тому варто своєчасно перевіряти його стан і стежити за відсутністю сміття. Для цього потрібно іноді проводити очищення клапана та сітки, звертаючи увагу на прокладку, яка знаходиться між насосом і блоком.

    Однією з основних проблем, яка трапляється з тандемним насосом саме засмічення, але оскільки пристрій складається з двох частин, всі можливі неполадки поділяються. Якщо вакуумний насос виходить з ладу, то педаль гальма натискається насилу, а іноді просто заклинює. Найчастіше достатньо перевірити шланги та трійники, але може зламатися і сам насос.

    Паливний насос може сильно засмічитися і неефективно функціонувати, що проявляється стрибками тиску на високих оборотах. Знімати тандемний насос не складно, як і його ремонт, а також технічний огляд. Оглядати можна герметичність і наявність протікань, які можуть вказувати на проблеми, що з'являються.

     Купити підходящі запчастини можна на авторозборці, яка пропонує відмінний асортимент оригінальних та якісних деталей за відмінними цінами. Не варто запускати виникнення проблем і проблем, оскільки вони можуть призвести до серйозних наслідків. При заміні деталі важливо змінити прокладку між блоком двигуна і самим насосом.