Радіатор АКПП

Радіатор автомат коробки передач

     Автоматична коробка передач відрізняється від механічної ускладненої конструкцією та принципом роботи, хоча перевершує її в комфорті для водія при пересуванні. Для оптимального функціонування потрібно, щоб масло не перегрівалося, тому радіатор АКПП повинен бути повністю справним, охолоджуючи спеціальну рідину.

Основні характеристики радіаторів АКПП

     Головне завдання для радіатора – відвести непотрібне та зайве тепло від трансмісійної олії, щоб не допустити перегріву автоматичної коробки передач. Пристрій має велику важливість, тому що ремонтні роботи з АКПП коштують дуже дорого.

     Радіатор варто своєчасно обслуговувати та приділяти посилену увагу, особливо за таких умов:

  1. Часте та довге простоювання в пробках.
  2. Висока температура повітря в регіоні.
  3. Їзда з дуже поганого дорожнього покриття та бездоріжжя.

    Окремо можна виділити також і агресивний стиль водіння, який може зашкодити будь-якій системі автомобіля. Радіатор може встановлюватися як основна охолоджувальна система, а в деяких випадках доповнює тосольний теплообмінник. Монтаж не має жодних складнощів, так само, як і подальше розбирання. Нескладно вибирати і розмір – потрібно відштовхуватися від вимог та кліматичних особливостей.

Як встановлюється радіатор автоматичної коробки

     Підібрати та купити відмінні оригінальні запчастини з відмінною якістю можна на авторозборці, а установка цілком легка та зрозуміла навіть для самостійного здійснення.

     Додаткових знань чи умінь не потрібно, важливо просто використовувати просту інструкцію:

  1. Прикріпити додатковий пристрій до основного та прикрутити шланги.
  2. Підключити перехідники до основної масляної магістралі.
  3. Замінити або долити масло.

     На вигляд, як і в процесі, дуже просто і доступно. Після встановлення бажано поставити термостат, який допоможе в регулюванні роботи - включатиме пристрій, коли потрібно, допомагати швидше прогрівати мотор взимку і контролювати правильну спільну функціональність радіаторів. Якщо механізми працюватимуть ефективно, то поломок та виходу з ладу всіх елементів АКПП не буде.

     Тому якщо є перегрівання олії, а також передбачається збільшення навантажень на автомобіль – слід встановити додатковий радіатор, який у кілька разів продовжить експлуатацію автоматичної коробки передач.