Випускний газопровід

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Випускний провід газів

     Великим газозбірником, для відпрацьованого пального, що має дуже високу температуру, виконаним з металу, є випускний газопровід. Гази здійснюють корисну дію, виходять з циліндрів, прямуючи до випускного газопроводу, де з'єднуються і йдуть у трубу системи вихлопу.

Пристрій випускного газопроводу

   Всі гази, що залишили циліндри, які вже відпрацювали свій цикл, переходять у випускний газопровід, де збираються в один потік і прямують до глушника. Загалом розбирання пристрою показує, що нічого складного в конструкції немає. Випускний газопровід виготовляється з двох основних матеріалів – чавуну, який є більш поширеним, і сталі, що є цільнолитою конструкцією.

     Внутрішній простір має канали з короткими розмірами, що йдуть в єдину камеру, забезпечуючи невисоку ефективність, через відсутність можливості приймати безліч газів одночасно. Не можуть такі канали надати оптимальне продування камери згоряння, хоча з переваг виділяються: просте виробництво і невисока вартість.

     Газопроводи зі сталі відрізняються гнучкістю при виготовленні, а досвід для серійного виробництва був перейнятий з автоспорту. Більш дорогі та престижні автомобілі можуть оснащуватися деталями з кераміки, які мають значно нижчу теплопровідність, не насичуючи додатковим теплом підкапотний простір.

Принцип роботи та можливі проблеми

     Випускний газопровід закріплюється однією стороною до головки блоку циліндрів, а з іншого приєднується до приймальної труби або каталізатора. Усі кріплення відбуваються через відведені канали для випуску відпрацьованих газів, щоб повністю забезпечити оптимальну функціональність.

    Вихлопні гази направляються з камери згоряння в газопровід, і перенаправляються від стінок у зворотний бік. Такий рух має хвилеподібний характер, хоча головний принцип незмінний – паливо, що згоріло, йде від мотора до випускної труби вихлопної системи.

    Головними проблемами, що виникають у процесі роботи, є такі:

  1. 1. Деформація при перегріванні мотора – викривляється прилегла площина, що призводить до появи щілин.
  2. 2. Корозія – швидке охолодження після насиченої роботи викликає конденсат на стінках, що призводить до іржі.
  3. 3. Тріщини та викривлення – з'являються під час перепаду температур.

    Всі ці проблеми можуть вивести з ладу випускний газопровід, після чого запчастини потрібно буде змінювати, або проводити заміну всього пристрою повністю. Допоможе підібрати деталі авторозбирання, де можна купити все оригінальне, за доступними цінами.