Дросельна заслінка

Дросельна заслінка повітряної системи

     Дросельна заслінка є елементом системи подачі повітря ДВЗ. Її головне завдання полягає у регулюванні подачі повітря на всі циліндри. Додатково дросельна заслінка виконує завдання контролю витоку палива.

     На ринку можна зустріти два типи дросельної заслінки:

  • Механічна.
  • Електрична.

     Перший варіант встановлюють на недорогих автомобілях. У цій конструкції педаль газу пов'язана із заслінкою. Конструкція еклектичної заслінки спрямована економію палива. Цей просунутий варіант використовують для встановлення на сучасні машини, починаючи від бізнес-класу.

     Дана запчастина складається з:

  • Корпуса.
  • Заслінки.
  • Регулятора обертів.
  • Датчика положення заслінки дроселя.

    Щоб запобігти засміченню та поломці дроселя, його слід регулярно оглядати та чистити. Старий наліт "вигризає" стінки, що може збільшити площу його перерізу. Якщо вчасно не проводити чистку, запчастина перестане чітко спрацьовує, що може призвести до поломки. Це несприятливо позначається на роботі двигуна транспортного засобу.

Покупка дросельної заслінки в нашому інтернет-магазині

     При заміні дроселя слід купити найбільш підходящий варіант. Ми пропонуємо запасні частини багатьох виробників дросельних заслінок, які випускають надійну продукцію. Знаючи, яка заслінка встановлена ​​у вашому авто із заводу, ви зможете придбати оригінальну дросельну заслінку.

    У нашому онлайн-каталозі величезний вибір комплектуючих, вам залишається купити ту деталь, яка відповідає конструкції вашого авто. Купуючи рекомендується оглянути сам товар на наявність деформацій. Рівень потужності та термін служби знижують такі фактори:

  • Проблеми в роботі турбонаддуву.
  • Тріщини в патрубку.
  • Наявність тріщин та інших недоліків на корпусі фільтра.

     Ми пропонуємо купити запчастини як нові, так і б/в. Усі представлені комплектуючі мають високу якість. На розбиранні автомобілів ви завжди можете придбати потрібну вам деталь. Авторозбірка дозволяє купити оригінальну деталь, яка прослужить вам досить довго.

   Якщо вам необхідна оригінальна дросельна заслінка від виробника звертайтесь до нашого магазину вже сьогодні. Наші менеджери проконсультують та допоможуть зробити правильний вибір. Ми гарантуємо всі товари, тому ви можете не турбуватися, що куплена запчастина швидко вийде з ладу.