Корпус повітряного фільтра

Корпус повітряного фільтра - невелика коробка

     Всередині неї знаходиться повітряний фільтр, який існує для очищення повітря, що потрапляє до двигуна. Раніше корпус фільтра виготовляли з металу, він був схожий на каструлю. Подана конструкція найбільше підходила до карбюраторних транспортних засобів. Але через появу нових систем, конструкцій, а також з появою можливості економити, для створення коробки почали використовувати пластмасу. Сам пристрій набув прямокутної форми.

     У сучасних системах повітря збирається знизу підкапотного простору. Повітряний фільтр прибудований до автомобільного кузова. Метал має більше позитивних моментів, тому що пластиковий корпус повітряного фільтра частіше пошкоджується через вплив високої температури.

    Основними видами поломки корпусу повітряного фільтра є:

  1. плавлення через температури вище норми;
  2. механічні пошкодження за відсутності нормального охолодження.

   Якщо корпус ушкоджується, він не здатний надійно захищати повітряний фільтр. Тому його потрібно міняти на новий, тому що він не піддається ремонту. Корпус фільтра повітря під конкретну модель транспортного засобу знаходиться в асортименті нашого сайту. Ми продаємо вживані запчастини, які мають такі переваги:

  1. відмінний стан;
  2. перевірка на наявність дефектів та їх усунення;
  3. деталі німецького походження;
  4. заводський формат, підлаштований під певні моделі машин;
  5. найкраще в мільйони разів від китайських аналогів;
  6. максимальний термін експлуатації.

    Коробка повітряного фільтра розташовується під капотом. Вона має невеликий розмір і найчастіше забарвлена ​​у чорний колір. Через цю коробку проходять потоки повітря, щоб одразу потрапити в двигун. Основними джерелами живлення двигуна є паливо та повітря. ДВЗ працює виключно за наявності цих двох продуктів. Якщо на корпусі повітряного фільтра з'являється невелика тріщина, то це призведе до порушення злагодженого функціонування великої важливої ​​системи. Також, крізь тріщини до фільтра потраплятиме пил та каміння, що може зовсім зламати двигун.

   Тому корпус повітряного фільтра є центральною конструкцією, яка відповідає за захист фільтра від механічних пошкоджень. Вони можуть порушити нормальний потік повітря. Тому за станом пристрою потрібно уважно стежити та вчасно міняти його на новий.