Повітряний патрубок

Патрубок повітряний в автомобілі

    Багато водіїв не надають особливої ​​уваги повітряному патрубку. Вони вважають, що це занадто мала деталь і її поломка не призведе до серйозних проблем, а повітряний фільтр буде працювати далі злагоджено і безперебійно. Але це їхня найбільша помилка. Чому? Розглянемо далі.

Призначення повітряного патрубка

    Двигун працює на повітряно-паливній суміші. Для його хорошого функціонування важливо, щоб у ній не було нічого зайвого, наприклад комах, бруду, пилу. Вже давно відомо, що при попаданні навіть малої кількості пилу в циліндр ушкоджуються кільця, на поверхні з'являються помітні дефекти. Через це порушується щільність контакту між важливими елементами системи. Цей пил, що попався, призведе до зниження рівня компресії, а далі проблема дістанеться до двигуна і погіршить його потужність.

    Для запобігання проблемам встановлюють спеціальний фільтр. Через нього подається повітря і він там і очищається. Очищене повітря йде до двигуна повітряним патрубком. Це його найважливіша функція. Якщо ж у автомобілях є фільтр, який встановлений біля радіаторної рами, то до нього прилаштовують повітрозабірні патрубки. Їх розміщують середовища крила та передньої панелі відсіку двигуна, в кутку.

Корисність повітряних патрубків

    Повітряний патрубок приєднується до його вхідного отвору. Вони повинні розташовуватися так, щоб до них безпроблемно проходило очищене та холодне повітря. З цією метою повітрозабірні кінці патрубка виносяться перед радіатором. Важливо розмістити їх так, щоб вони були якнайдалі від коліс і не в замкнутому просторі. Таке розташування сприяє:

  1. злагоджена подача холодних потоків повітря;
  2. захистіть фільтр від попадання до нього сміття та бруду з дороги.

    Повітряний патрубок можна придбати у нас. Весь наш асортимент складається з вживаних німецьких деталей. Але їх привели до такого стану, що китайські аналоги й близько не стоять. Справа в тому, що при розбиранні за станом деталі стежать спеціалісти. Якщо вони виявляють щось недобре, то ремонтують товар і роблять його ідеальним.

     Чому деталь здатна ламатися

   Якщо всі процеси в патрубку проходять злагоджено, то подача повітря відбуватиметься максимально ефективно. Якщо ж у повітря після фільтра потрапив пил, то повітряний патрубок затримує його, а він сам звідти випадає.

     Патрубки також здатні ламатися раніше за їх експлуатаційний термін через такі причини:

  1. згубний механічний вплив;
  2. слабке кріплення;
  3. масло в патрубку або фільтрі.

     За будь-яких неполадок, повітряний патрубок потрібно міняти на новий.