VOLKSWAGEN

Легендарний Volkswagen – історія компанії

До початку 30-х років Фердинанд Порше був уже досвідченим не тільки конструктором, а й управлінцем, який встиг керувати такою компанією, як, наприклад, Daimler Benz AG. Мабуть, не випадково Гітлер звернув увагу саме на Порші, коли шукав виконавця проекту «народного автомобіля» (Volkswagen).

     Навесні 1938 р. почалося будівництво підприємства нової компанії, на якому мав розпочатися випуск Volkswagen-38 або KdF (друга назва). Було розгорнуто кампанію зі збору попередніх замовлень та передоплати, але через початок Другої світової війни, підприємства VW зайнялися військовою продукцією.

    Після поразки Німеччини, виробництво автомобілів продовжилося. Volkswagen-38, або «Жук», припав до душі великій кількості покупців по всьому світу. Модернізуючись, ця машина збиралася до 1972 року.

     У 1955 р. з'явився Volkswagen Karmann-Ghia – купе спортивно-молодіжного типу . Через 6 років із конвеєрів почав сходити седан VW 1500.

     Вже з 1965 р. компанія починає збирати під своє крило різних автовиробників. Першою була куплена Audi. Потім, поступово – SEAT та Skoda.

     Модель 411, з повітряним охолодженням, почала вироблятися в 1968 р. Цей автомобіль не користувався великою популярністю.

Через рік Volkswagen поглинув компанію NSU. Після цього з'явилася перша передньопривідна модель K-70. Співпраця з Porsche наприкінці 60-х – на початку 70-х років призвела до появи спортивних авто Volkswagen-Porsche 914.

     У 1973 р. публіці було представлено нову серію під назвою Passat, а через рік – Scirocco (спортивного типу) та Golf (хетчбек для молоді). Слідом за Golf з'являється модель Polo, що теж стала популярною.

      Наприкінці 90-х до виробничої лінійки приєднався перший мінівен компанії VW Sharan. А на початку 2000-х отримав друге життя кардинально оновлений «Жук» VW Beetle.

Розбирання Volkswagen Київ: Б/У запчастини на Фольксваген з авторозбирання

    Кожні 5-8 років жителі Німеччини воліють купувати новий автомобіль. Величезна кількість машин з малим пробігом стають донорами запчастин. Наше розбирання Фольксваген дає своїм клієнтам можливість купити бу запчастини на фольксваген за лояльною ціною та в хорошому стані. Для більшої впевненості ми перевіряємо все додатково і даємо гарантію на всі позиції. Ви отримуєте деталі повністю працездатні та готові до встановлення.

    Щоб купити бу запчастини фольксваген, достатньо зателефонувати на нашу авторозбірку за номером (050) 224-00-11 або оформити замовлення на сайті.