VW PASSAT B5 Typ 3B (1996-2000)

Розбірка VOLKSWAGEN PASSAT B5: Б/У запчастини Фольксваген Пасат Б5 з авторозбірки

     У 1996-му році відбулася кардинальна зміна лінійки VW Passat, яка втілилася в модифікації під індексом B5 і стала п'ятим поколінням цієї моделі. Силові агрегати конструктори тепер розташували подовжньо. Було модернізовано ходову частину та оновлено електроніку. Машина випускалася в кузовах седан та універсал, останній отримав назву Variant. Покупцям була доступна велика базова комплектація, що включала: чотири аварійні подушки, систему ABS, клімат-контроль, можливість регулювання по висоті крісла водія, тонування на склі і так далі. За додаткову плату пропонувався спортивний варіант Trendline з алюмінієвою панеллю та кермовим колесом триспиці. Існували також ще дві версії комплектації – Comfortline та Highline.

   B5 міг мати передній або повний привід 4Motion. Він оснащувався 5-ти, 6- ступінчастими механічними коробками або автоматичними передачами. Багатоважільна передня підвіска дозволила відчутно покращити керованість автомобіля.

    |Це покоління комплектувалося чотири-, п'яти-, шестициліндровими бензиновими та дизельними двигунами, що розвивали потужність від 90 до 193 кінських сил.

Volkswagen Passat B5

     Необхідність у заміні запчастин виникає часом у найнесподіваніший момент. І, як правило, багато автомобілістів починають шукати їх у продавців нових деталей. Але не завжди вони здатні задовольнити попит клієнтів, особливо якщо йдеться про моделі авто, випуск яких припинено вже багато років тому. У подібних випадках на допомогу приходять авторозбірки. Такі магазини можуть запропонувати ширший вибір та низькі ціни. Але як вибрати серед продавців тих, кому можна довіряти?

     Наше розбирання Фольксваген користується довірою серед клієнтів, оскільки має низку принципів, що дозволяють максимально враховувати потреби покупців. Якість товару забезпечується за рахунок постачання з Німеччини, де ставлення до автотранспорту більш дбайливе. Крім того, проблематичні та непридатні до встановлення бу запчастини на Volkswagen Пассат 5 та інші моделі – відсіюються під час перевірки силами наших експертів і не потрапляють у торговельну мережу.

     Більшість з тих, хто звертається до нас, хотіли б отримати своє замовлення якнайшвидше. Ми і в цьому питанні пішли назустріч, забезпечивши наявність усіх деталей на нашому складі, що дозволяє відвантажувати їх у стислий термін. Доставка товару можлива по території України, Росії та країн СНД.

   Якщо у вас виникли питання щодо підбору або встановлення деталей, підтримка нашого розбирання Volkswagen готова відповісти на них за номером (050) 224-00-11.