VW VENTO (1992-1999)

Розбирання VOLKSWAGEN VENTO: Б/У запчастини Фольксваген Венто з авторозбирання

    “Вітер” – саме так перекладається з італійського Vento – назва однієї з легкових моделей концерну Volkswagen. Вперше вона була представлена ​​публіці 1992 року. Технічно автомобіль майже ідентичний VW Golf III. Та й зовнішній вигляд сильно перегукується. Але Vento все ж таки має одну перевагу – більш місткий багажник.

    Найбільшою популярністю користувалися модифікації GTI та VR6. Салони цих версій оброблялися дорожчими матеріалами, а силові агрегати мали більшу потужність. Так, для GTI пропонувався бензиновий 2-літровий двигун на 155 к.с. Дещо пізніше з'явився варіант з потужністю 150 «коней». Двигуни для VR6 могли бути або на 2.8 літра, або на 1.6 та 1.8. Їхня потужність становила, відповідно, 100, 75 і 90 кінських сил. Дизельні 1.9-літрові різновиди, зокрема турбовані, видавали від 64 до 110 сил.

     Ходова частина даної моделі була такою ж, як і у VW Golf – у передній частині стійки типу McPherson, у парі з поперечним стабілізатором, у задній – або частково залежна балка, або (на авто з повним приводом) повністю незалежна.

     У 1997 р. випуск Vento був припинений, його наступником став Volkswagen Bora.

З вітром нарівні

   Для планової або термінової заміни деталей автомобіля необов'язково завжди використовувати тільки нові комплектуючі. У багатьох випадках підійдуть і б/в Часто їх покупка економічно вигідніша, а представлений на авторозбірках асортимент, як правило, ширший. Залишається вирішити питання, як вибрати магазин, якому можна довіряти.

     Наше розбирання Фольксваген Венто працює за принципами, які дозволяють з упевненістю говорити, що ми надаємо своїм клієнтам якісний товар. В основі такого підходу є правильний вибір постачальників. Ними є німецька авторозбірка Фольксваген Венто, звідки приходять б у запчастини на Фольксваген Венто та інші авто, у більш збереженому стані, які зможуть прослужити ще тривалий час. Наші спеціалісти проводять ретельний контроль їх якості після надходження, щоб мати вагомі підстави для призначення на них гарантійного терміну.

     Оформивши замовлення, наші покупці отримують товар без зайвих затримок, оскільки всі деталі є на складі. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

   Для вирішення технічних та інших питань, на нашому розбиранні Volkswagen передбачена підтримка консультантів. Вона доступна за номером (050) 224-00-11.