VW GOLF 4 (1997-2005)

Розбірка VOLKSWAGEN GOLF 4: Б/У запчастини Фольксваген Гольф 4 з авторозбірки

Четверта генерація популярної лінійки Golf компанії Volkswagen з'явилася в 1997 році. Вона не зазнала глобальних змін у зовнішньому вигляді порівняно з попереднім поколінням, але водночас екстер'єр явно вийшов свіжішим. На початковому етапі покупцям традиційно пропонувалося два види кузовів – три- та п'ятидверні хетчбеки. Пізніше з'явилися модифікації універсал та кабріолет. Спереду, як і раніше, розміщувалися дві блок-фари, що включали ліхтарі ближнього і далекого освітлення, вогні поворотів і протитуманки. Також з'явилося таке нововведення, як датчик дощу та навігаційна система з керуванням через рідкокристалічний монітор.

     Базова комплектація була досить великою. У неї входила система ABS, дві фронтальні аварійні подушки, підсилювач керма зі змінним зусиллям, гальма дискового типу, крісло водія з можливістю регулювання по висоті, підголівники задніх сидінь. Також машина стала більшою – як за довжиною, так і за шириною.

     Гама силових агрегатів вражала не менше. Найслабший бензиновий мотор об'ємом 1.4 куб.см розвивав потужність 75 л.с., а топовий агрегат (3.2 л) - 240. Дизельні 1.9-літрові версії видавали від 68 до 130 кінських сил. До цих двигунів були передбачені 5-швидкісні механічні коробки або 4-ступінчасті автомати.

Volkswagen Golf IV: історія еволюції

    Авторозбірки часто стають альтернативним варіантом у ситуаціях, коли у автомобілістів виникають проблеми з пошуком комплектуючих для своїх авто. Звертаючись до продавців нових запчастин, вони можуть стикатися з їхньою відсутністю, завищеною вартістю або з довгим очікуванням на постачання, оскільки їх везуть з-за кордону.

    Наш розбір Фольксваген має у своєму розпорядженні всі товарні позиції на своєму складі, тому виключені зайві затримки при відвантаженні. Крім того, ці деталі є якіснішими, оскільки їх постачальники перебувають у Німеччині. Це регіон, в якому спочатку є дбайливе ставлення до автотранспорту. Відповідно, і такі бу запчастини на Фольксваген Гольф 4 або інші моделі перебувають у кращому стані, мають малий ступінь вироблення та повністю працездатні. Але для контролю ми все ж таки проводимо їх ретельний огляд після надходження, і потім, вже з упевненістю, призначаємо гарантію на всі вузли та агрегати.

     Ми надсилаємо замовлення клієнтам до населених пунктів України, Росії та країн СНД. Для зв'язку з підтримкою нашого розбирання Volkswagen передбачено номер (050) 224-00-11.