VW PASSAT B3 Typ 35i (1988-1993)

Розбірка VOLKSWAGEN PASSAT B3: Б/У запчастини Фольксваген Пасат Б3 з авторозбирання

     У 1988 р. з'явився VW Passat III, спеціально для якого компанія розробила повністю нову базу. Він продавався як седан та універсал. Пропонувався покупцям та повнопривідний варіант. Складання здійснювалося на німецьких підприємствах. За роки випуску (до 1993 р.) було вироблено 1,6 млн автомобілів цієї модифікації, включаючи версії з повним приводом.

     У 1990-му машина надійшла у продаж до Північної, а 1995-го р. – до Південної Америки. Американська комплектація GLX була найбільшою серед інших. За додаткову плату встановлювався круїз-контроль, у дах – люк зі скла, а в кузов монтувалися бруси безпеки на рівні колін.

Passat III комплектувався бензиновими двигунами об'ємом 1.8 і 2.0 куб.см, які розвивали потужність від 90 до 160 л. До них були передбачені 5- швидкісні механічні або 4-ступінчасті автоматичні коробки.

     У третього покоління існувала спортивна модифікація GT з інжекторним двигуном, обвісом із пластику, спортивними сидіннями та дисковими гальмами на всіх колесах.

    B3 протримався на конвеєрі до 1993 р. На ринках усіх країн він продавався під тією самою назвою.

Volkswagen Passat третьої генерації: історія еволюції

     Власникам автомобілів, знятих з виробництва, не варто впадати у відчай, якщо виникають проблеми з пошуком комплектуючих. Звернувшись на авторозбирання ви можете знайти широкий асортимент вузлів та агрегатів за адекватною ціною. Але багатьох хвилює питання – як не потрапити в халепу, і не придбати товар у поганому стані або з великим ступенем зносу.

     Наше розбирання Фольксваген, яке займається поставкою деталей з Німеччини, вигідно відрізняється від інших магазинів системою забезпечення якості. По-перше, ці вузли та агрегати спочатку перебувають у кращому вигляді, оскільки зняті з автотранспорту, що експлуатувався з німецькою педантичністю. По-друге, такі бу запчастини на Фольксваген Пасат 3 (та інші авто) ми скрупульозно перевіряємо після надходження до нас. Переконавшись у їхній працездатності, хорошому стані, відповідності нормам безпеки, ми призначаємо на них гарантію.

    Звернувшись до нашого магазину, вам не доведеться чекати на своє замовлення тижнями або місяцями. Наявність усіх комплектуючих на нашому складі дозволяє нам надсилати їх клієнтам у короткий термін.

    Набравши номер (050) 224- 00-11, ви можете проконсультуватися перед покупкою зі спеціалістами нашої розбирання Volkswagen – дізнатися, як правильно підібрати та встановити деталі.