VW TRANSPORTER T4 (1990-2003)

Розбірка VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4: Б/У запчастини Фольксваген Транспортер Т4 з авторозбирання

Четверте покоління Volkswagen Transporter, що з'явилося в 1990 р., стало справжнім проривом - і в історії цієї лінійки, і в сегменті комерційних автомобілів - загалом. Т4 вдалося потіснити на ринку низку моделей конкурентів.

     При розробці конструктори зробили сміливий крок, і відійшли в компонуванні від задньомоторної вагонної схеми, яка порядком застаріла на той час. Новинка отримала передній привід і спереду розташований поперечний двигун, також існували і повнопривідні версії. Зовнішній вигляд автомобіля, при цьому, залишився досить суворим та консервативним, а обсяг внутрішнього корисного простору став відчутно більшим. У ходовій також відбулися зміни – підвіску спереду зробили торсіонною.

     Мікроавтобус випускався: як пасажирський 6-9-місний варіант, як вантажний – закритий або частково засклений фургон і як платформа з кузовом (з одинарною або подвійною кабіною).

Т-4 оснащувався бензиновими силовими агрегатами об'ємом 2.0, 2.5 з потужністю 84 і 115 к.с. та дизельними двигунами 1.9 TD, 2.4 D, 2.5 TDI, які видавали, відповідно, 68, 75 та 102 кінські сили. Він міг перевозити 0, 8-1,4 тонни вантажу.

     У 1996 р. змінилася форма передніх фар, решітки радіатора, оформлення салону і збільшилася жорсткість ходової спереду. Цього ж року з'явилася система кондиціювання, якою могли керувати, зокрема, пасажири із заднього ряду сидінь та новий 140-сильний бензиновий мотор 2.8 VR6.

     У 2003 р. дана генерація була замінена на наступну, яка продовжує випускатися до теперішнього часу.

VW T4 – еволюція популярного мікроавтобуса

    Наш розбірка Фольксваген пропонує одні з кращих умов на ринку бу комплектуючих. Насамперед, ми надаємо клієнтам великий вибір товарних позицій та лояльні ціни. Головна наша перевага – це можливість пропонувати своїм покупцям деталі у хорошому стані, які мають великий залишковий термін служби та готові до встановлення. Це стало можливим завдяки налагодженим постачанням з німецьких авторозбірок. Автомобілісти Німеччини дбайливо ставляться до свого автотранспорту, що позначається на збереженні його вузлів та агрегатів. Потрапляючи до нас, такі бу запчастини на Фольксваген Т4 (та інші авто) зазнають ретельної перевірки. На найкращі з них поширюється гарантія.

     Ми здійснюємо швидке відправлення комплектуючих по території України, Росії та країн СНД. Така оперативність стала можливою завдяки наявності всіх товарів на складі.

     Зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, ви можете зв'язатися з нашим розбиранням Фольксваген, зробити замовлення або проконсультуватися з питань, що цікавлять.