SKODA OCTAVIA A5 (2004-2013)

Розбірка Skoda Octavia A5: Б/У запчастини Шкода Октавія А5 з авторозбірки

    Друге покоління Skoda Octavia, яке отримало також індекс А5, з'явилося на світ у 2004 році і постало перед автолюбителями у дуже привабливому дизайні та з відмінними технічними характеристиками. Нова модель отримала абсолютно нову оптику та передню частину, де особливе місце надали повітрозабірнику.

Кузов та салон

Skoda Octavia A5 вийшла відмінною не тільки в плані привабливого дизайну, але добре попрацювали і над кузовом, захищаючи його від корозії на найвищому рівні. Об'єм багажника вийшов у фірмовому стилі чеського бренду – великим та просторим, на 560 л., а якщо складаються задні сидіння, то розмір збільшується до 1350 л. Потішило і безліч відділень для дрібних речей.

     Салон виконаний з якісних та зносостійких матеріалів, які протягом тривалого часу зберігають відмінну форму. Все зібрано у найкращих традиціях Skoda, не скрипить і надає лише позитивні емоції.

Двигуни

Лінійка моторів складається з чотирьох бензинових і двох дизельних силових агрегатів, які розташовані поперечно. До них пропонуються механічні коробки передач, а також автомати та роботизовані КПП. Всі двигуни мають відмінний запас потужності, складаючи чудову конкуренцію для суперників за класом. Відзначається також і великий ресурс моторів, які здатні проходити великий кілометраж без необхідності ремонту.

Ходова частина

Підвіска відрізняється сучасною конструкцією, яка, крім надійності, проявляє себе в ефективному поглинанні нерівностей зі стабільним знаходженням автомобіля на дорозі. Управління та маневреність знаходяться на високому рівні, що забезпечує комфорт при поїздці.

     Спереду та ззаду встановлюється незалежна підвіска, що надають краще управління, навіть при поїздках по поганому дорожньому покриттю.

     Запасні частини для заміни Skoda славиться якістю та надійністю своїх моделей, проте згодом будь-який механізм має властивість зношуватися, особливо в умовах поганих доріг нашої країни. Безліч нових деталей не відрізняються надійністю, але наше авторозбірка пропонує асортимент виключно якісних комплектуючих за доступними цінами.

     Наші фахівці ретельно перевіряють усі запчастини та дають гарантію на кожну деталь, що постачаються від європейських постачальників, яким можна довіряти. Всі запчастини оригінальні та розбираються з автомобілів, що мають невеликий пробіг.