SKODA FELICIA (1994-2001)

Розбірка SKODA FELICIA: Б/У запчастини Шкода Феліція з авторозбирання

    У розробці Skoda Felicia брали активну участь конструктори концерну Volkswagen. Двигун та трансмісію цей автомобіль отримав від Favorit – попередньої моделі, а ходова та кузов були створені заново. У 1994 р. новинка була представлена ​​широкому загалу. Вона стала більш технологічною порівняно з попередницею, оскільки отримала німецькі технології. Поліпшилась і загальна якість збирання. За рахунок оцинкування та 6-річної гарантії від наскрізної корозії, покупці отримували більше впевненості у надійності захисту кузова.

     Через рік до хетчбека приєдналася модифікація Combi мала дві версії – пікап та 5-дверний універсал.

Машина комплектувалася лише 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Бензинові двигуни об'ємом 1.3 та 1.6 л розвивали потужність від 54 до 75 л.с. Єдиний 1.9-літровий дизельний варіант видавав 64 кінські сили.

     У 1998 р. відбулося оновлення. Зовнішнє оформлення стало суворішим за рахунок передньої хромованої решітки радіатора та бамперів кольору кузова. Також змінили салон і з'явилися нові позиції в комплектації. За додаткову плату можна отримати кондиціонер, електричний регулятор сидінь, електропривід дзеркал, гідропідсилювач рульового управління.

     У 2001 р. на зміну цієї моделі прийшла Fabia. За всі роки випуску було вироблено понад 1,4 млн одиниць Felicia.

Felicia – спільне дітище Skoda та Volkswagen

     Навіть, якщо ви власник авто, виробництво якого давно завершено, є можливість підтримувати життєдіяльність свого «залізного коня» за рахунок запчастин, що були в експлуатації. Їх можна придбати на авторозбірках. Такі магазини надають широкий вибір та лояльні ціни. Але не всі з них відповідально ставляться до забезпечення якості товару.

    Наш розбір Шкода пропонує клієнтам одні з кращих умов на даному ринку. Основна наша перевага полягає в постачанні з Німеччини комплектуючих у хорошому стані. Сам факт отримання їх з німецьких авторозбірок говорить про те, що вони спочатку мають низький рівень вироблення і великий залишковий термін служби, оскільки зняті з автотранспорту, який дбайливо експлуатувався та отримував сучасне обслуговування. Потрапляючи до нас, такі бу запчастини на Шкода Феліція спричиняються додатковою перевіркою. Після відсіювання некондиційних залишаються лише найкращі. Вони мають гарантію.

    Розташовуючи всіма комплектуючими на своєму складі, наша розбірка Шкода має можливість відвантажувати їх покупцям у стислий термін. Доставка здійснюється перевізниками до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     (050) 224-00-11 – це номер наших консультантів, які можуть допомогти у виборі деталей, а також оформити замовлення.