SKODA

Skoda: від витоків – до наших днів

     Об'єднавшись у 1895 р., фабрика Еміля Шкода та фірма Laurin&Klement заклали основу компанії Škoda. Спочатку нове підприємство називалося Slavia. Пройшовши шлях від збирання та ремонту велосипедів, через 3 роки після заснування, Slavia прийшла до своєї першої моделі мотоцикла. А 1905 р. партнери показали перший автомобіль L&K Voiturette. За рік ці машини перемогли на перегонах в Австрії.

     Наступним успіхом став випуск моделі F. Було продано майже 400 цих автомобілів. За нею пішов Laurin&Klement FF, який став першою в Центральній Європі машиною з 8-циліндровим двигуном.

    На початку 20- го століття компанія отримала низку урядових замовлень. Від Чорногорії (на будівництво вантажно-пасажирських автомобілів для гірської місцевості) та від магістрату Відня (на виробництво міських таксі).

    Поряд з автомобілями, компанія випускала літаки та двигуни для них, машини для гонок, ковзанки, трактори, бензинові електрогенератори тощо.

     До 1930-го року Skoda вже займала ключові місця в країні за обсягом випуску автомобілів.

     У 1934 р. почалося виробництво Skoda Popular. Вона відрізнялася інноваційною трансмісією, незалежною підвіскою та хребтовою рамою.

     Під час Другої світової війни підприємства компанії змушені були працювати на потреби німецького вермахту. Такі заводи були одним із пріоритетних цілей для бомбардувальників союзників. Skoda не стала винятком. Більшість будівель було зруйновано. Після перемоги над Німеччиною компанія була націоналізована.

      У повоєнний час Skoda випустила низку нових моделей – Tudor, Spartak та Felicia. З початку 60-х років і до кінця 80-х, компанія збирала автомобілі задньомоторного компонування. Першими передньомоторними машинами стали моделі Forman та Favorit.

     У 1991-му Skoda входить до складу концерну VW. Після цього з'являються моделі Felicia, Fabia та Octavia. Одним з найпопулярніших автомобілів цієї марки в наш час стала Skoda Superb.

Розбірка Skoda: Б/У запчастини на Шкода з авторозбірки

     Недорогі та якісні – ось основні переваги бу запчастин на Шкоду, які ви можете придбати на нашій розборці Шкода. Отримуючи деталі з європейських авторозбірок, ми скрупульозно перевіряємо їхній стан, працездатність та відповідність нормам безпеки. Крім того, даємо на них гарантію.

    Ці комплектуючі коштують набагато дешевше, ніж нові. У вас є можливість суттєво знизити навантаження на свій гаманець при ремонті або обслуговуванні автомобіля, купуючи деталі у нас.

    трапляється так, що продавець бу запчастин на Шкоду пропонує зачекати на поставку товару кілька тижнів або навіть місяць. Це не наш випадок. Усі позиції є у ​​наявності на нашому складі. Відвантаження з нього здійснюється за короткий термін. З усіх питань ви можете проконсультуватися за телефоном (050) 224-00-11.