SKODA OCTAVIA TOUR (1996-2010)

Розбірка SKODA OCTAVIA Tour: Б/У запчастини Шкода Октавія Тур з авторозбірки

     Більшість автомобілістів чули про Skoda Octavia Tour, як про модель щодо сучасної. Проте вперше цю назву отримав автомобіль ще 1959 року випуску. Через багато років, 1996 р. воно прозвучало знову на автосалоні в Парижі, де було показано новинку чеського виробника. Ця машина стала для компанії вхідним квитком у престижніший С-сегмент, де до того Skoda не була представлена ​​взагалі. Коли почалися продажі, з'ясувалося, що Octavia викликає певний інтерес у публіки, оскільки зібрана та розроблена вже з німецьким підходом і при цьому, відрізняється доступною ціною. Спочатку авто пропонувалося як хетчбек, але через кілька років став доступним і універсал Combi.

Базою для цієї моделі послужила платформа Volkswagen Golf IV. Найпростіша комплектація LX (або Classic), включала іммобілайзер, підсилювач рульового управління і регулятор колонки керма. За доплату було передбачено велику кількість додаткового обладнання, такого як, наприклад: центральний замок, електропідйомники, дзеркала з електроприводом, аварійні подушки та багато іншого. Octavia отримала двигуни від VW та Audi. На початковому етапі це були бензинові 1.6, 1.8 л з потужністю 75 і 125 л. та турбований 1.9 -літровий дизель, що розвивав 90 «коней». Серед великої гами силових агрегатів можна виділити також інноваційний мотор 1.4 (на 75 сил), що працює на бензині, і 150-сильний турбо-двигун 1.8Т.

     До 2010 р. машина зазнала кількох оновлень. Так, у 1999-2000 р. з'явилися модифікації універсала та хетчбека з колісною формулою 4х4 . У 2004 р. було представлено другу генерацію моделі, оснащену передовими технологіями. Сюди ж можна віднести і фейсліфтинг у 2009 році.

Випуск Octavia Tour було припинено у листопаді 2010 р.

Друге втілення Octavia

    Наш розбір Шкода пропонує якісні комплектуючі на автомобілі різних марок і типів. Їхня якість забезпечується за рахунок спеціального підходу, який практикується у нашому магазині. Один із головних принципів – це правильний підбір постачальників. Ми зупинили свою увагу на німецьких авторозбірках. Вони забезпечують потік деталей з малим зносом та у робочому стані. Коли такі бу запчастини на Шкода Октавія надходять до нас, вони проходять ретельний відбір. Наша впевненість у їхньому хорошому стані відображена у гарантії, яку ми надаємо.

     Можливість оперативно надсилати замовлення клієнтам – ще одна перевага нашого розбирання Шкоду. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

    Зателефонувавши (050) 224-00-11, ви можете поставити всі запитання консультантам.