SKODA SUPERB (2001-2008)

Розбірка SKODA SUPER B: Б/У запчастини Шкода Суперб з авторозбирання

Назва Skoda Superb перейшла до сучасної моделі, що з'явилася в 2001 році, у спадок від автомобіля люкс-класу 1934 року випуску. Нинішня версія стала найбільшим легковиком, що випускається компанією-виробником. Її побратимом по платформі є Volkswagen Passat. Втілюючи безліч інновацій і передових ідей, ця машина отримала безліч нагород і титулів на території європейського континенту.

     Як випливає з самої назви "superb" (англ. - «розкішний»), авто відноситься до представницького класу, що відображено і в екстер'єрі, і у внутрішньому просторі – навіть у такій особливості, що заднє сидіння призначене лише для двох пасажирів. Звичайно, і рівень безпеки у автомобіля даного сегмента - теж на висоті. Підвіска продумана так, щоб забезпечувати хорошу керованість. Гальма обладнані системою ABS. Є також пристрій стабілізації (ESP) , що блокує диференціал (EDS) та антипробукувальне (ASR). Кузов машини спеціально продуманий так, щоб ефективно гасити енергію удару, і водночас зберігати в цілості життєвий простір пасажирів та водія.

Перше покоління Superb оснащувалося двома варіантами бензинових двигунів об'ємом 1.8, 2.0 і 2.8 л, потужністю 115, 150 і 193 л.с., а також турбодизелями 1.9 і 2.5 л, що видавали 101, 131 і 155 кінських сил. До них передбачалися механічні коробки передач на 5 або 6 швидкостей або автоматичні системи Tiptronic, де існувала можливість перемикатися на ручний режим.

     Ця модифікація випускалася до 2008 року.

Skoda Superb: престиж, безпека та передові технології

    На нашу розбірку Шкода звертаються власники автомобілів різних типів і років випуску. Ми можемо запропонувати деталі за лояльними цінами, починаючи від найменших, до великих агрегатів. Але головна перевага нашого магазину полягає в тому, що ми забезпечуємо і, в буквальному значенні гарантуємо якість свого товару. Запчастини на Шкода СуперБ 1 та інші автомобілі піддаються ретельній перевірці після того, як надходять з авторозбірок Німеччини. Після того, як відсіваються непридатні комплектуючі або з великим ступенем зношування, на решту призначається гарантія.

     Приємним бонусом при здійсненні покупки на нашому розбиранні Шкода є можливість швидкого відвантаження замовлень покупцям зі складу, де всі товарні позиції є в наявності. Їхнє відправлення можливе до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Задати питання або оформити покупку ви можете за номером (050) 224-00- 11, звернувшись до наших спеціалістів.