SKODA FABIA Mk1 (1999-2007)

Розбірка SKODA FABIA Mk 1: Б/У запчастини Шкода Фабія 1 з авторозбірки

    Одна з найвідоміших моделей марки Skoda – Fabia з'явилася 1999 року. Її база була уніфікована із Volkswagen Polo. Спочатку автомобіль пропонувався тільки в кузовах хетчбек, але вже через рік після початку випуску став доступний і універсал. А в 2001 році почалося збирання седанів. Силові агрегати розроблялися за співпраці конструкторів та інженерів компаній Skoda та VW. По класу машина розташовувалася десь посередині між Felicia та Octavia.

Для першого покоління було передбачено лінійку бензинових двигунів об'ємом 1.0-2.0 л з потужністю від 50-ти до 115-ти. ти кінських сил; і три 1.9-літрові дизельні варіанти на 64, 101 і 130 «коней». Останній встановлювався на швидкісну модифікацію під назвою RS. Її максимальна швидкість становила 200 км/год.

     Fabia мала високий рівень безпеки. Вона оснащувалась аварійною подушкою водія (за доплату – і для переднього пасажира), ременями з переднатягувачами, опціонально – системами ABS та APS. Корпус був посилений брусами та жорсткішим металом.

     У 2004 році було представлено оновлену версію. Безліч перетворень дісталося екстер'єру. У салоні з'явилося кермо трьохспиці. Дещо змінилися матеріали обробки та обшивки крісел. З'явилися нові кольори.

     У 2007 році відбулася прем'єра другого покоління моделі.

Skoda Fabia: історія першої генерації

Багато хто з тих, хто купує б.у. комплектуючі стикалися із проблемою якості деталей. Буває так, що виникають труднощі при їх встановленні або в подальшій експлуатації. Причина завжди лише одна – брак контролю магазину та неправильний вибір постачальників.

     Наше розбирання Шкоду працює за системою, що забезпечує постачання якісного товару. Насамперед, ми отримуємо вузли та агрегати з Німеччини. Завдяки цьому вони спочатку перебувають у хорошому стані, оскільки на німецьких авторозбірках знаходиться безліч автомобілів, вік яких не перевищує 8 років. Природно, що

    БУ запчастини на Шкода Фабія 1 та інші моделі, зняті з них, відрізняються набагато кращою безпекою. Крім того, наші спеціалісти ретельно перевіряють їх після отримання. На вибрані деталі ми призначаємо гарантію.

    Щоб не змушувати наших клієнтів витрачати час на довге очікування замовлених комплектуючих, ми також розробили спосіб швидкого відвантаження деталей покупцям. Наявність їх у складі усуває зайві затримки. Доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

     На нашому розбиранні Шкода працює підтримка, яка доступна за номером (050) 224-00-11.