RENAULT MEGANE 1 (1995-2002)

Розбірка RENAULT MEGANE 1: Б/У запчастини Рено Меган 1 з авторозбірки

Комерційно вдалий, випущений тиражем понад 3 млн. екземплярів, Renault 19 у 1995 році був замінений у виробничій лінійці моделлю Megane. Вона була доступна покупцям у кузовах п'ятимісний хетчбек, універсал, чотиридверний седан та тридверне купе. У 1996 р . Ця платформа послужила основою для мінівену Scenic. Що стосується технічної начинки, то Megane багато дісталося від 19 моделі. Але, наприклад, ходова була дещо модернізована. У базовій комплектації автомобіль оснащувався фронтальними та бічними подушками безпеки для водія та переднього пасажира, антиблокувальною системою гальм, електронним розподільником гальмівного зусилля (EBV). Топовий варіант передбачав електропакет та чотири аварійні подушки. Машина пропонувалася з великим вибором силових агрегатів. Бензинові розвивали потужність 75-140 л. і мали обсяг 1.4-2.0 куб.см. Дизельні 1.9-літрові двигуни видавали 64 -102 сили, залежно від наявності турбіни та типу упорскування палива. Покупцям пропонувалися механічні 5-швидкісні коробки передач та 4-ступінчасті автомати.

     Через два роки після початку виробництва, дана модель отримала звання «Найпопулярнішого європейського автомобіля».

     У 2002 р. на паризькому автосалоні був представлений наступник першого покоління - Renault Меgane II, що відрізняється ще більш футуристичним екстер'єром.

Renault Megane I: як усе починалося

    На нашу розбірку Рено звертаються власники автомобілів різних марок і типів. Завдяки широкому асортименту та приємним цінам, ми можемо допомогти більшості з них. Крім того, здатність гарантувати якість проданого товару приваблює клієнтів у наш магазин знову та знову. Завдяки яким факторам ми можемо впевнено говорити про це? Насамперед, це підбір надійних постачальників. Такими є німецькі авторозбірки, де знаходиться вражаюча кількість автотранспорту з невеликим пробігом та у хорошому стані. Всі запчастини на Рено Меган 1 (і інші моделі) при вступі до нас, проходять відбраковування, під час якого, виключаються комплектуючі неробочі або з великим ступенем зносу. Інші потрапляють у торговельну мережу, на них передбачена гарантія.

     При купівлі деталей на нашому розбиранні Рено, клієнти отримують замовлення в максимально стислий термін, оскільки ми відвантажуємо їх зі свого складу. Ми відправляємо запчастини по території України, Росії та країн СНД.

     Щоб проконсультуватися або оформити замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями за номером (050) 224-00-11.