RENAULT 19 (1988-1997)

Розбірка RENAULT 19: Б/У запчастини Рено 19 з авторозбірки

1988 р. ознаменувався для компанії Renault випуском нової моделі, що отримала індекс «19». Автомобіль класу Спочатку пропонувався покупцям як хетчбек з трьома або п'ятьма дверима. До інтер'єру новинки приклав руку колектив дизайнерів італійського кузовного ательє Italdesing, тому для своєї епохи машина виглядала актуально. Надалі з'явилися версії у кузовах седан та кабріолет.

     Ходова авто спереду була широко поширеною і надійною системою McPherson, ззаду – сукупність важільних вузлів із поперечними торсіонними елементами. Салон відзначався зручністю як для водія, так і для всіх пасажирів. У процесі експлуатації машина показала свою надійність, хорошу керованість та стійкість на дорозі, пристосованість до міських умов, продуманий захист кузова від іржі за рахунок оцинкування.

Дана модель комплектувалася бензиновими моторами об'ємом 1.4-1.8 куб.см, які могли порадувати потужністю 58-137 к.с. Дизельні 1.9-літрові двигуни, включаючи турбовані, видавали 64-92 кінські сили.

     За весь час випуску, загальний обсяг виробництва Renault 19 становив понад 3 млн. одиниць, що говорить про його високу популярність. Його наступником у 1995 р. став Renault Меganе. У деяких країнах збірка 19-ї моделі тривала до початку 2000-х років.

Renault 19: історія популярного легковика

     Мільйони людей по всьому світу користуються послугами авторозбірок. І цьому є вагомі причини. У таких магазинах можна знайти як великі, так і дрібні деталі, елементи кузова чи салону та купити їх за низькою ціною. Але такий варіант не завжди влаштовує автомобілістів, оскільки не всі продавці здатні забезпечити належний рівень якості товару та його попередню перевірку.

     Ми пропонуємо бу запчастини на Рено 19, які пройшли скрупульозне відбраковування нашими експертами і отримали постпродажну гарантію. Купуючи такі комплектуючі, покупець може бути впевнений у їхньому хорошому стані. На всі питання вам зможуть відповісти консультанти нашої розбирання Рено за телефоном (050) 224-00-11. Вони допоможуть з вибором та розкажуть про встановлення деталей.

    Багато клієнтів подобаються не лише наші умови продажу, а й швидке відвантаження замовлень, доставка яких можлива до населених пунктів України, Росії та країн СНД. Купуючи бу запчастини на Рено 19 в нашому магазині, ви заощаджуєте кошти і поряд з цим отримуєте кондиційні комплектуючі в хорошому стані.