RENAULT ESPACE 4 (2003-2014)

Розбірка RENAULT ESPACE 4: Б/У запчастини Рено Еспейс 4 з авторозбірки

   Renault Espace – це досить поширений і популярний мінівен, який вперше з'явився в 1984 р. Він був інноваційною однооб'ємною конструкцією, мав кузов виготовлений із пластику, і був здатний перевозити семеро пасажирів. Оскільки до його розробки причетна компанія Matra, що спеціалізується на аерокосмічних проектах, зіркові мотиви були присутні у всіх поколіннях цього автомобіля.

     Представлена ​​у 2003-му році четверта генерація, втілювала в собі глобальне переосмислення розробниками чергового ступеня розвитку моделі. Зовнішній вигляд машини зі сміливими поєднаннями ліній та форм був даниною модному стилю New Edge. Ця модифікація, як і минула, також мала дві версії – стандартну і довгу.

Салон, як і раніше, легко піддавався трансформації. Сидіння забиралися, утворюючи, за потреби, збільшений вантажний простір. Велика кількість необхідної для водія інформації була представлена ​​на рідкокристалічному екрані, розташованому на панелі приладів. До цікавих особливостей можна віднести ключ-карту, що замінює звичайні ключі та автоматичне гальмо стоянки.

     За всі роки виробництва лінійки було випущено понад мільйон екземплярів.

Renault Espace IV: втілення 20-річних напрацювань

Чим більше років проходить з початку випуску того чи іншого автомобіля, тим більше труднощів виникає з пошуком комплектуючих для нього. У подібній ситуації хорошим вирішенням проблеми є авторозбирання. Вибираючи такий варіант, потрібно чітко розуміти, яким магазинам цього типу можна довіряти, а яким ні. Йдеться про якість товару, який вони пропонують. Адже часто трапляється так, що покупці стикаються з проблемами при встановленні деталей або під час експлуатації – після покупки їх на розбиранні Рено чи інших.

    Придбавши у нас бу запчастини на Рено Еспейс 4, ви можете бути впевнені у їхньому хорошому стані. Постачання всіх деталей здійснюються з Німеччини, де вживані вузли та агрегати спочатку більш якісні. Крім того, вони проходять відбраковування, потрапляючи до нашого магазину. Непридатні, з великим виробленням деталі просто не потрапляють у продаж. На перевірені передбачено гарантію.

      Завдяки наявності всіх комплектуючих на нашому складі, не виникає зайвих затримок при їх відвантаженні покупцям. Відправлення здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

  | .