RENAULT SCENIC 1 (1996-2003)

Розбірка RENAULT SCENIC 1: Б/У запчастини Рено Сценик 1 з авторозбірки

     Базою для першого покоління Scenic в 1996 р. послужила модель Megane, натяки на яку збереглися навіть у зовнішньому вигляді. Спочатку це був компактвен-однооб'ємник. Його концепт, представлений ще 1991 р. на автосалоні у Франкфурті, зовні кардинально відрізнявся від серійного варіанта. Надалі залишилася тільки спільна ідея – сімейний автомобіль універсального призначення з просторим салоном, що сидять, що трансформується, дах якого плавно переходить у капот.

Статистики перших продажів показали, що новинка має успіх у споживачів. Компанія Renault навіть змушена була збільшити свої виробничі потужності, щоби забезпечити попит. Про популярність цієї генерації Scenic красномовно говорять загальні обсяги випуску – близько 2,8 млн. одиниць.

    Бензинові модифікації цієї моделі оснащувалися двигунами об'ємом 1.4, 1.6, 1.8 і 2.0. куб. див. Їхня паспортна потужність становила від 90 до 140 к.с. Дизельні 1.9-літрові версії могли порадувати 64-102 кіньми потужності.

     У 1999 р. відбувся рестайлінг першого покоління. Були змінені фари, вид передньої ґрати, бамперів та додані нові двигуни. 2000-го р. з'явився повнопривідний варіант зі збільшеним дорожнім просвітом. 2003-го у продаж надійшло друге покоління Scenic.

Renault Scenic – історія моделі

     Наше розбирання Рено надає свої послуги автовласникам з України, Росії, країн СНД. Багато хто з них звертається до нас знову і знову. Причина такої довіри ховається в нашому підході до продажу бу комплектуючих, коли враховуються потреби покупців та їх очікування. Насамперед це стосується забезпечення якості товару. Потім, важливу роль відіграє здатність відправляти його в стислий термін клієнтам, а також наявність доброзичливої ​​підтримки. Всі ці умови ми маємо.

   Бу запчастини на Рено Сценик 1 (та інші автомобілі) надходять до нас у хорошому стані, оскільки їх постачальниками є німецькі авторозбірки. Сам цей факт говорить про те, що вони зняті з донорів, які спочатку добре обслуговувалися, мають невеликий пробіг і не зазнавали екстремальної експлуатації. Для додаткової впевненості, ми перевіряємо їх після вступу на наше розбирання Рено. Після ретельного відсіву залишаються лише найкращі деталі, які йдуть у продаж та забезпечуються гарантією.

   Швидка відправка замовлень клієнтам забезпечується за рахунок наявності всіх товарних позицій на нашому складі. Для вирішення питань та оформлення замовлень зв'яжіться з нашими консультантами за номером (050) 224-00-11.