RENAULT

Renault: від «візка» – до ультрасучасних автомобілів

     Батько-засновник компанії Renault – Луї Рено свої перші замовлення на автомобілі отримав у 1889 р. – після того, як на своїй «візку» (так перекладалася з французької назва його машини) на суперечку проїхав крутою паризькою вулицею, що йде вгору під кутом 13 градусів. Тоді його витвором зацікавилося 12 замовників.

    На початку 20-го століття компанія випустила свою модель таксі та автобуса. До 1910 р. складальне підприємство Renault вже налічувало більше 3 тис. працівників. 1925-го з'явився логотип у вигляді алмазу, який ми бачимо досі на автомобілях цієї марки.

    Друга світова війна закінчилася фатально для компанії і самого Луї Рено. Засновника Renault звинуватили в колабораціонізмі і посадили до в'язниці (він помер у ній 1944 р.), а зруйновані бомбардуваннями підприємства були націоналізовані.

Після війни оновлені заводи починають випуск моделей Renault Juvaquatres та 4CV. У 1959 р. компанія займає шосте місце у рейтингу світових автовиробників.

     У 1966-му Renault разом з компаніями Peugeot і Volvo починає спільний випуск двигунів.

     У 70-х роках продукція Renault стає популярною з моделями 5 та 12.

     У середині 80- х компанія представляє свій перший мінівен під назвою "Espace". Після цього починається випуск Renault 25 і Renault Super 5. А за ними з'являється ціла плеяда відомих тепер моделей – Renault 21, Laguna, Clio, Scenic, Renault 19.

     У 90-х роках Clio отримує нагороду «Автомобіль року». А до кінця десятиліття, компанія почала співпрацювати з Nissan.

     У 2001 р. модель Laguna II визнана найкращою з погляду безпеки – за версією EuroNCAP. А Renault Megane II стає "Автомобілем року". Через чотири роки починається випуск простої та недорогої моделі Logan, яка стала популярною серед широких верств населення. Ще через рік була перемога Renault-Team на Формулі 1.

Розбирання Renault: Б/У запчастини на Рено з авторозбирання

Працездатність автомобіля багато в чому залежить від якісних комплектуючих. Наша авторозбірка Рено пропонує запчастини на Renault б у, які повністю готові до встановлення та експлуатації. На них передбачено гарантію. Ці деталі отримані з Німеччини і тому не сильно зношені. Як правило, на розбирання в Європі потрапляють машини 5-8-річного віку, адже європейці практикують регулярне придбання нових автомобілів.

    Ще одна перевага цих комплектуючих – лояльна ціна. Ви самі можете переконатися, наскільки вони дешевші за нові і при цьому не сильно поступаються як. Якщо ви хочете замовити запчастини на Renault б у або поставити запитання, зателефонуйте на нашу авторозбірку Рено за номером (050) 224-00-11.