Карданний вал

Кардан

     Карданний вал є важливою складовою частини дроту машини. Ця деталь досить вразлива і вона може вийти з ладу з різних причин.

     Часті поломки валу:

  • Різні деформації кардану.
  • Знос самої запчастини та кріпильних елементів.
  • Наслідки ДТП.

     Наш інтернет-магазин пропонує купити б/в карданний вал для будь-якої марки авто. У каталозі ви маєте можливість придбати кардан для легкових автомобілів, а також комерційних. Ми гарантуємо, що у нашому онлайн-каталозі легко знайти необхідні комплектуючі.

Основні поломки карданів

    Якщо при русі машини ви відчуваєте вібрацію по всьому салону, зверніть увагу на стан самого валу і наскільки надійно він закріплений. За наявності проміжного підшипника перевірте його стан.

     Також, про несправності кузова можуть говорити незрозумілі звуки, люфт. Тому обов'язково перевірте стан хрестовин та шліців. Огляньте кардан на наявність на ньому бруду.

    Щоб не допустити будь-яких поломок своєчасно змінюйте хрестовини, перевіряйте стан підвісного підшипника. Не допускайте потрапляння бруду на пилозахисні компоненти.

Де купити якісний карданний вал недорого?

     При заміні валу необхідно придбати найбільш підходящий варіант. Ми пропонуємо продукцію від надійних та перевірених виробників, які надають гарантію якості.

     При виборі придатного для вашої машини карданного валу враховуйте наступне:

  • Марку та моделі своєї машини.
  • Назва деталі.

    Скористайтеся сортуванням за необхідними параметрами, і ви зможете переглянути всі пропозиції під задані параметри пошуку. Якщо хочете придбати запчастини на авторозбирання для машини, звертайтесь до нас. Розбирання деталей авто дозволяє купити необхідні комплектуючі за низькою ціною, при чому їх якість може бути нічим не гіршою за нові деталі.

    Якщо вас цікавить якість валів у каталозі, то вона висока. Будьте впевнені, що при покупці комплектуючих для карданної передачі, ви отримуєте запчастини з відмінним ресурсом. З ними карданна передача вашого транспортного засобу прослужить тривалий час.

    Якщо виникли труднощі у виборі – звертайтеся до наших фахівців. Вони знають всі особливості валів та нюанси купівлі. Професійна консультація та оперативна доставка вам гарантовано.