Пильовик шрусу

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Пильовики ШРУСів

     Шарнір рівних кутових швидкостей, скорочено ШРУС, виконує дуже важливу роль у передньопривідних, а також повнопривідних автомобілях, забезпечуючи приводу можливість одночасно рулювати і бути ведучим. Пильовик ШРУСу дбає про захист шарнірів від впливу негативних зовнішніх факторів, які зношують пристрій та призводять до неполадок.

Влаштування пильника ШРУСу

     Як і інші моделі пильовиків, для Шрусу виготовляється виріб з гнучкою, щільною і дуже міцною гумою, маючи конусоподібну, гофровану форму із закріпленням на двох хомутах. Цей захисний елемент дуже важливий для шарнірів, тому що вони не придатні для ремонту, а заміна може коштувати непогану суму. Якщо на ШРУС потрапить навіть невелика кількість сміття та бруду – може відбутися засмічення та змішування зі змащенням, що призведе до хрускоту та виходу пристрою з ладу.

    Крім того, якщо зламається хоча б один із шарнірів, це може призвести до утруднення в керуванні автомобілем, а також подальших поломок коробки перемикання передач. Розбирання може показати дефекти та інших найближчих системах. Тому, щоб уникнути всіх цих неприємностей, потрібно підібрати пильовик відмінної якості, своєчасно змінюючи його при несправностях.

Матеріали та інші особливості пильовика ШРУСу

    Пильовик в основному виготовляється з якісної гуми, силікону та поліуретану. Кожен із цих матеріалів підбирається виробником відповідно до деяких вимог:

  1. Щільно і без зазорів прилягати до деталей.
  2. Бути пружним, еластичним, але міцним, міцним та надійним.
  3. Зберігати геометричну форму незалежно від постійних розтягувань.
  4. Мати зносостійкість та стійкість до різних агресивних середовищ та зовнішніх факторів.
  5. Стійко переносити дуже низькі та високі температури.

   Якщо пильовик зносився або з'явилися тріщини, купити оригінальні та якісні запчастини можна на авторозборці, де є все підходяще і за хорошими цінами. При виборі не варто обмежуватися лише матеріалом та назвою виробника, а віддавати перевагу ідеальному виробу без будь-яких механічних пошкоджень.

     Перевіряти варто із зовнішнього боку, а також не забувати і про внутрішню, тому що там теж можуть бути мікротріщини, що ведуть до більш серйозних ушкоджень. Сам по собі, пильовик не потребує ретельного догляду, але якщо помітні навіть мінімальні тріщини – його варто змінити на інший, щоб уникнути ремонту дорожче.