Привідний вал колеса лівий

Привід колеса лівий

     Спеціальним механізмом, за допомогою якого крутний момент передається від мотора до провідних колес, є приводний вал колеса лівий і правий. З його допомогою створюється рухливий контакт із найбільш оптимальною передачею зусилля, що дозволяє комфортно повертати колеса без додаткових вібрацій.

Конструкційні особливості приводу лівого колеса

     Привідний вал колеса піддається серйозним навантаженням, забезпечуючи надійну роботу незалежно від положення коліс та деталей підвіски. Розбирання ефективності результату свідчить про відсутність вібраційних коливань на рульовій колонці, автомобіль пересувається плавно, а двигун працює з максимальною продуктивністю без втрати потужності.

     Конструкція включає такі основні елементи:

  1. Внутрішній та зовнішній шарнір кутових швидкостей (ШРУС), який називається також “граната”.
  2. Безпосередньо приводний вал.
  3. Перехідники для монтажу ШРУСів.

    Щоб з'єднання не прокручувалися, вони робляться шліцевими зі стопорним кільцем, яке фіксує вал і запобігає випадковим випаданням. У незалежній підвісці обов'язковою умовою є наявність двох шарнірів: внутрішній призначений для переміщення колеса по вертикалі підвіски, а зовнішній відповідає за поворот колеса.

    Можна розділити приводний вал ще й з повним або частковим розвантаженням. Напіврозвантажену мають переважно легкові автомобілі, а розвантажена встановлюється на вантажні транспортні засоби.

Причини та основні проблеми приводів

    Так як вал приводу піддається максимальним навантаженням, то і неполадки бувають відповідні. Особливо це стосується дорожнього покриття поганої якості або бездоріжжя, де страждають майже всі системи автомобіля. Зношування може збільшуватися і на дуже хороших дорогах, при дуже різких поворотах, початку руху з вивернутими колесами та активній манері водіння.

     Основними ознаками, що ведуть до поломок, відносяться також і зношені сальники, підшипники, а також поява люфтів. Тому важливо своєчасно та постійно стежити за станом приводного валу, стежити за розхитаністю та шліцевими з'єднаннями.

     Важливо підібрати та купити оригінальні запчастини, які можна знайти на авторозборці. Їхня якість перевершує всі очікування, перебуваючи на кращому рівні якості, ніж неоригінальні китайські, хоч і нові. Краще один раз встановити відмінну деталь, ніж погану, яка прослужить менше і вимагатиме швидкої заміни.