Глушник

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Глушник системи випуску

     З кожним роком пристрій автомобіля змінюється, додаючи та модернізуючи деякі з механізмів. Глушник є не останнім елементом у транспортному засобі, відповідаючи за зменшення обсягу вихлопів, їх токсичність, а також зменшення шуму та температури.

Функціональні особливості глушників

    Кожний автомобіль повинен відповідати встановленим екологічним нормам і стандартам, які поступово посилюються і збільшуються. Для цього потрібно продумувати та покращувати деякі системи сучасних автомобілів, особливої ​​уваги потребує і глушник.

    Розбірка головних функцій і особливо назви, показує що глушник в першу чергу повинен піклуватися про зниження шуму при двигуні, що працює. Але це далеко не всі завдання, головне з яких можна виділити – виведення та зменшення токсичності вихлопних газів.

     Згоряння горючої суміші в циліндрах двигуна призводить до певних повітряних коливань, які повинен зменшити якраз глушник. Також він відповідає і за потужність двигуна, звучання автомобіля та зниження токсичності вихлопів.

Загалом потужність та гучність звучання залежить від таких факторів:

  1.  Кількість камер, встановлених у глушнику.
  2.  Розмір отворів та їх кількість.
  3.  Довжина труб.

Види та складові глушників

    Всі глушники можна розділити на 4 основні види:

  1.  Обмежувальні – погашення вібрацій, що надходять до камери за прохідним отвором. Діаметр невеликий, внаслідок чого підвищується ефективність при поглинанні, але зменшується потужність двигуна.
  2.  Дзеркальні – призначені для перетворення звукових вібрацій на теплову енергію шляхом відображення хвиль звуку від стінок глушника. Такий метод вважається одним із найефективніших, практично без втрати потужності мотора та зі значно меншою кількістю вихлопів.
  3.  Резонаторні – виступають як додаткові глушники та містять чотири камери, з'єднані окремими трубопроводами з наскрізними отворами.
  4.  Поглинальні – допомагають знижувати шум завдяки спеціальному звукоізоляційному матеріалу.

   Будь-який з видів глушників має гарне авторозбірка, де кожен зможе підібрати собі якісні запчастини та купити на заміну старим, проблемним чи зношеним. Зараз більшість автовласників намагаються покращити продуктивність шляхом об'єднання деяких видів в одну систему. Особливо це популярно у майстернях тюнінгу, які завжди намагаються модернізувати автомобільні системи та механізми.