Резонатор глушника

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Резонатор глушника системи випуску

     Вихлопна система транспортного засобу є дуже складною, але водночас важливою складовою, яка має простий принцип роботи. Система складається з безлічі елементів, головним з яких можна виділити резонатор глушника, що забезпечує рівне виведення вихлопів і знижує рівень шуму працюючого мотора.

Важливість глушника

      Щоб вихлопні гази не застоювались і не засмічували інші системи, потрібна правильна система їх виведення з камери двигуна. Багато автовласників упевнені, що резонатор відповідає не лише за своєчасне виведення згорілих газів, а й підвищує потужність двигуна. Тому стандартні деталі найчастіше змінюються на модернізовані, що підсилюють ефективність та продуктивність.

      Почасти це правда, але основне завдання резонатора – забезпечення правильного відведення вихлопних газів. Внаслідок цього двигун не перенасичується забрудненнями, ніщо не заважає оптимальній продуктивності, тому і потужність знаходиться на висоті. У розбиранні видно, що резонатор встановлюється прямотоком, а якість виконання деталей покращує ходові якості автомобіля. Крім того, значно знижується токсичність викиду шкідливих речовин в атмосферу, що є чудовим для екології.

     Функціональність резонатора залежить від таких властивостей:

  1. Продуктивність каталізатора.
  2. Чистота глушника без серйозних забруднень.
  3. Розміри та діаметр труб.

     Залежно від модифікації двигуна, резонатори можуть відрізнятися, так само як і для певних моделей транспортних засобів.

Як зрозуміти, що резонатор прийшов у несправність

     Даний елемент вихлопної системи дуже важливий, незважаючи на те, що в деяких випадках автовласники вважають за краще видалити його. Для чотиритактних двигунів таке втручання відбудеться в позитивну сторону, дещо збільшуючи потужність мотора, ну а в двотактну дію буде зворотним.

    Тому важливо підтримувати запчастини в робочому стані і вчасно проводити огляди та обслуговування. Якщо все-таки буде потрібно ремонт або заміна, можна купити оригінальні деталі на авторозбиранні, де представлений широкий асортимент продукції за доступною вартістю.

     Зрозуміти, що резонатор приходить у несправність можна виходячи з таких ознак:

  1. Сильне брязкіт і стукіт у глушнику.
  2. Збільшується шум при запущеному моторі.
  3. Потужність двигуна знижується – силовий агрегат працює з перебоями.

     Таким чином, значущість резонатора знаходиться на високому рівні, виконуючи велику кількість функцій.