Вихлопна труба

Вихлопна труба системи випуску

     Вихлопна система в автомобілі представлена ​​великою кількістю сполучних елементів, які разом забезпечують правильне та оптимальне відведення відпрацьованих газів. Одним із основних елементів даної системи є вихлопна труба, яка з'єднує глушник з атмосферою та потік вихлопів у конкретному напрямку.

Конструкційні особливості вихлопних труб

    Вихлопна труба є сполучною ланкою між деякими елементами систем автомобіля. У нових та більш сучасних транспортних засобах цей елемент оснащується спеціальною заслінкою, яка призначена для регулювання гучності звуку вихлопу. Така можливість – чудовий варіант контролю звуку, щоб не порушувати режим тиші у спальних районах міста та не перевищувати загальноприпустимі норми.

     Стандартна кількість труб для більшості двигунів – одна чи дві, але є безліч моделей з чотирма. У деяких випадках тюнінг труб може бути і більше. Основним параметром для вибору та встановлення вихлопної труби є діаметр, який вибирається виробниками виходячи з технічних характеристик двигуна, залежно від типу та потужності.

     Найпоширенішим варіантом виділяються сталеві труби, які виробляються з певною товщиною зі звичайної сталі. Однак завдяки сучасним технологіям багато автоконцернів випускають алюмінієві запчастини з антикорозійним покриттям, що дуже важливо для цього елемента вихлопної системи, що часто страждає від іржі.

Проблеми та поломки вихлопних труб

     Розбір основних проблем і поломок показує, що система випуску найбільш схильна до корозії, по відношенню до інших деталей, тому що зовні піддається впливу води, а всередині – продуктів згоряння з перепадами температур.

   Можуть скорочувати експлуатаційний час та механічні навантаження, а також підсікаючі прокладки. Більшість таких проблем можна вирішити за допомогою зварювання, але практично завжди потрібно змінювати зношену деталь. Бажано разом із вихлопною трубою замінити глушник і резонатор, оскільки вони можуть вийти наступними через невеликий час. Все обійдеться недорого, якщо не потрібно ставити новий нейтралізатор.

     У будь-якому випадку допоможе заощадити авторозбірка – оригінальні запчастини можна купити за хорошими цінами, не завдаючи великої шкоди для бюджету.

    Якщо вихлопна труба дуже іржава і в дірках, то її краще замінити, тому що зварювання зможе допомогти тільки на деякий час і до неї доведеться повертатися через кілька тижнів.