Каталізатор

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Каталізатор - очищувач вихлопних газів

    Вихлопні гази машини очищаються за допомогою нейтралізатора каталітичної основи. Головна назва цього елемента: каталізатор. У цій статті ми розглянемо призначення автомобільної деталі, її конструкцію та причини проблем, пов'язаних з нею.

     Каталізатор розташований у вихлопній системі і придуманий він для того, щоб очищати вихлопні гази. Автомобіль може виділяти шкідливі речовини, які згубно впливають на атмосферу, забруднюють її. Але за допомогою каталізатора та специфічних хімічних реакцій, які відбуваються в ньому, вони очищаються, певною мірою стають менш згубними і лише потім виділяються в навколишнє середовище.

    Задіяний каталізатор після нагрівання. Якщо запущено холодний двигун, він не працюватиме. Разом з ним для досягнення тієї ж мети функціонують кисневі датчики. Їхнє завдання вивчати склад суміші, а також визначати відсоток співвідношення бензину та повітря. Від цих показників залежить рівень збагачення та цілісності суміші. Залежно від отриманих показників кисневі датчики впливають на роботу каталізатора.

     Місце розташування деталі є вихлопна труба, яка знаходиться посеред двигуна і глушника. Елемент повинен бути закритим знизу за допомогою додаткового екрана. Це потрібно для того, щоб при підвищеному нагріванні запчастини не розколювалися.

     Усього буває три стани каталізатора:

  1.  напівробоче;
  2.  неробоче;
  3.  справне.

     При справному стані транспортний засіб функціонує у межах норми. При поїздках не горить лампочка підігріву обумовленого елемента, коли двигун працює.

    Якщо каталізатор знаходить підлозі робочий стан, то автомобіль починає працювати з перебоями. Тут виникають перші проблеми:

  1.  немає нормальної тяги при великих поворотах;
  2.  машина стала гірше заводитися після кількох годин у спокійному стані. З'явилася потреба задіяння стартера, щоб автомобіль розігріти та завести;
  3.  часто пропадають оберти. При натисканні на педаль газу стрілка вказує максимум на чотири тисячі і не рухається далі;
  4.  надмірне споживання автомобілем бензину.

     При виявленні поданих моментів, важливо подбати про придбання нового каталізатора. У цьому може допомогти наш інтернет-магазин. Тут клієнт побачить б/в деталі, отримані при розбиранні транспортних засобів у Німеччині. Основний позитивний момент полягає в тому, що отриману деталь не поставляють у магазин у першочерговому стані. Каталізатор спочатку ретельно оглядають наявність дефектів, перевіряють працездатність. Потім доводять до ідеального стану і лише тоді, на думку фахівців, ми маємо право продавати каталізатор.