CITROEN

Нестандартний підхід – як ключ до успіху

      Наприкінці 20-х р.р. Андре Сітроен був широко відомий у Парижі. Про нього ходили легенди. Його рекламні ідеї щодо просування автомобілів своєї марки – явно виходили за межі буденності. Частина цих методик використовується у рекламі досі. Так наприклад, рекламувати товар ще до початку його випуску вперше почав саме Андре Сітроєн. По вулицях Парижа роз'їжджала копія майбутньої моделі, в якій водій був уміло захований, і тому здавалося, що автомобілем ніхто не керував. Популярні в наш час тест-драйви також вигадав засновник марки Сітроен.

Від «гидких каченят» – до «Богіні»

    Андре не відразу прийшов до випуску автомобілів. Був період, коли його підприємства випускали шестерні та снаряди. Але вже в 1919 році з'явилася перша модель TypeA, за нею - В2, 5CV Trefle - незграбні, прості, як Ford-T, без особливих технічних вишукувань, розраховані на масового покупця.

     Тільки 1934- м року з'явиться Citroen Traction Avant (7CV) з переднім приводом, торсійною підвіскою і кузовом, що несе, що викличе справжній фурор у Франції та в усьому світі. За ним, як віхи, підуть - "робоча конячка" 2 CV, футуристичні - DS ("Богиня"), AMI 6, SM, GS, CX і так далі. Машини цієї марки стануть відомими та популярними, отримають заслужене визнання.

Б/У запчастини на розбиранні Сітроен

     Наша авторозбірка Сітроен пропонує великий вибір деталей. Вас приємно здивують ціни на бу запчастини Сітроен. Вони відчутно нижчі, ніж у дилерів нових вузлів та агрегатів. Навіщо платити більше? Адже те саме, у хорошому стані у нас можна купити набагато дешевше. Ви не тільки заощадите кошти, але й зможете отримати, за потреби, докладну консультацію у фахівців нашої розбирання Сітроен. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір та уникнути помилок.

     Великий асортимент вузлів і агрегатів на авторозбиранні Сітроен

    На нашому сайті ви знайдете бу запчастини на Сітроен різних моделей. Це – коробки передач у зборі, елементи електричних та електронних систем, ходової, кузова, опалення салону, двигуна; системи охолодження, подачі палива, мастила та інше.

   Всі запчастини на авторозбиранні Сітроен попередньо перевірені на працездатність і перебувають у хорошому стані. Вони є в наявності на складі, Тому покупці мають можливість отримати товар максимально швидко. Доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД. На весь товар розповсюджується гарантія. Оформляйте замовлення. Якщо залишилися питання, набирайте: (050) 224-00-11.