CITROEN XSARA (1997-2000)

Розбірка CITROEN XSARA: Б/У запчастини Сітроен Ксара з авторозбірки

    Citroen Xsara, продажі якого стартували в 1997 р., ставився до класу сімейних авто. Машина виглядала не надто помітно, але гармонійно. Спокійні лінії, гладка форма – жодних надмірностей. Спочатку автомобіль пропонувався у 5-дверному кузові. Потім з'явився хетчбек із трьома дверима, седан та мінівен.

Салон, розрахований на п'ять місць, вийшов комфортним. Навіть на задніх сидіннях у пасажирів не виникло б незручностей. Передня панель була добре продумана з погляду ергономіки. Основна комплектація включала в себе: подушки безпеки водія, протиугінку, електроприводи передніх склопідйомників. Перше покоління Xsara пропонувалося з 13-ма варіантами двигунів. З них – 8 бензинових, 3 дизельних та 2 турбодизельних. Автомобіль оснащувався як МКПП, так і АКПП. Xsara в кузові універсал з'явилася в 1998 році. Цей автомобіль мав велике багажне відділення – найбільше серед усіх модифікацій цієї моделі.

     У 2000 р. розпочався випуск другого покоління. Крім зовнішніх змін, кузов отримав більшу жорсткість, що покращило безпеку та керованість. Гама двигунів поповнилася мотором 1,6 л, що видає потужність 109 л. Через рік додався дизель об'ємом 2,0 та з потужністю 110 к.с.

     Ходова дозволяла водію впевнено почуватися на трасі, вона мала середню жорсткість, добре гасила коливання, а задня підвіска була оснащена системою підрулювання. Автомобіль комплектувався ABS та парктроніком. На сидіннях було передбачено триточкові ремені. На задніх – до того ж спеціальні кріплення для дитячих крісел.

     Випуск Citroen Xsara був завершений у 2004 р. Його наступником стала модель C4.

Citroen Xsara – сімейний чоловік

     Практичні водії знають, чому деталі вигідно купувати на авторозбірках. У такий спосіб суттєво економляться кошти. Оскільки, наприклад , бу запчастини на Сітроен Ксара, коштують значно дешевше, ніж нові комплектуючі. Крім того, на нашому розбиранні Сітроен ми ретельно контролюємо якість деталей, що надходять до нас із Європи. Перевіряється їхня працездатність, ступінь зношеності, відповідність нормам безпеки. Щоб передати покупцям нашу впевненість як ці запчастини, ми пропонуємо гарантію на всі позиції.

     Оформляйте своє замовлення на сайті або зателефонувавши на наше розбирання Сітроен за номером (050) 224-00-11.