CITROEN AX (1986-1998)

Розбірка CITROEN AX: Уживані запчастини Сітроен АХ з авторозбірки

     Мініатюрний Citroen AX змінив модель LNA в 1986 р. Новинка (спочатку тридверний хетчбек з переднім приводом) компонувалася поперечним двигунами з об'ємом 0,94, 1,1 і 1,3 куб.см з потужністю, відповідно, 42, 42, 61 л.с. Ці двигуни були призначені для роботи на бензині АІ-98. Поряд із вдалою аеродинамікою моделі та її малою вагою (всього 640 кг), вони становили основу її економічності (близько 5 л/100 км трасою).

Екстер'єр машини був простий, без зайвих надмірностей, але виглядав приємно. Салон просторий, але лише у передній частині. На задніх сидіннях дорослій людині було важко розташуватися з комфортом.

    На AX було зручно їздити як містом, так і на далекі відстані. Його ходова (спереду – МакФерсон, ззаду – торсіонного типу) – забезпечувала стійкість та плавність ходу, добре відпрацьовувала нерівності дороги.

     У 1987 р. з'явилися п'ятидверні модифікації. Через рік, лінійка двигунів поповнилася дизельним мотором 1,4 (1994 його змінив дизель об'ємом 1,5 куб.см).

     У 1991 відбулася ревізія екстер'єру та інтер'єру. Конструктори дещо видозмінили задні двері, передні ліхтарі, оптимізували передню панель. Зовні цю модифікацію можна було дізнатися за логотипом Citroen, який тепер розташовувався по центру, на відміну від ранніх версій, де він був зміщений вбік.

Через рік компанія представила потужний 100-сильний варіант AX під назвою GTi. А 1995 р. було запущено виробництво Citroen AX Echo. Ця машина могла розганятися до 180 км/год.

    AX ¦ вироблявся до 1998 р. Він виявився одним із наймасовіших автомобілів марки Citroen. Загальний обсяг випуску становив 2,425,138 одиниць.

Citroen AX – одна з найпопулярніших моделей компанії

    Якщо ваш автомобіль стоїть на СТО в очікуванні деталей, найкращим рішенням буде звернутися на наше розбирання Сітроен. Ми можемо вам відправити комплектуючі максимально швидко, оскільки запчастини до Сітроен є в наявності на нашому складі. Замовлення надсилаються територією України, Росії та СНД.

     Крім того, ви можете бути впевнені в їх якості. По-перше, вони отримані з авторозбірок Німеччини. По-друге, пройшли ретельну перевірку у наших експертів. Щоб закріпити вашу впевненість, ми пропонуємо гарантію на всі товарні позиції.

     І найголовніше, у вас є можливість суттєво заощадити при купівлі таких запчастин. Їхня ціна відчутно нижча, ніж вартість нових деталей.

    Щоб зробити замовлення або поставити запитання щодо добірки та встановлення комплектуючих, зателефонуйте на нашу розбірку Сітроен за номером (050) 224-00-11.