CITROEN ZX (1991-1997)

Бу запчастини Сітроен ZX: Розбирання Сітроен ЗХ

    Популярна в Європі модель ZX компанії Citroen почала вироблятися в 1991 році. Їй передувала теж успішна GS, тому новинку створювали з огляду на це, і прагнули повторити минулий успіх. Спочатку автомобіль пропонувався у кузові 5-дверний хетчбек. Протягом 2- 3 років до нього додалася 3-дверна версія та універсал, який отримав назву Break. Існувала також спортивна модифікація ZX 16V.

     У 1994 році відбулося оновлення, яке усунуло недоліки, виявлені на ранніх машинах.

Лінійка двигунів перейшла на цю модель у спадок від Citroen AX і BX. Бензинові варіанти були представлені агрегатами об'ємом 1.1-2.0 куб. Вони розвивали потужність від 60 до 150 л. Також існували дизелі 1.8, 1.9 (з турбіною і без), що видавали 60, 72 та 90 кінських сил. Ці мотори показали себе надійними та економічними.

    Ходова в передній частині являла собою стійки типу McPherson. Ззаду встановлювалися торсіони, причому задня підвіска була ще й з системою пасивного підрулювання. Деякі версії ZX оснащувалися гідропідсилювачем рульового керування та антиблокувальною системою ABS.

Машина випускалася до 1997 року. За роки випуску було зібрано понад 1.5 млн. одиниць. Їй на зміну прийшов Citroen Xsara.

Citroen ZX: історія компактного міського легковика

   Якщо ви шукаєте вузли та агрегати на автомобіль знятий з виробництва, має сенс звернутися на авторозбірку. Такі магазини пропонують широкий вибір деталей – як невеликих, так і великих, при цьому – за вигідними цінами.

    Наш розбір Ситроен пропонує покупцям бу вузли та агрегати з Німеччини в хорошому стані, здатні прослужити ще довгий час. Така впевненість заснована на тому факті, що на німецьких авторозбірках знаходиться велика кількість автотранспорту 5-8-річного віку. З цієї причини і комплектуючі, зняті з нього, не зазнавали сильного зносу. Для підстрахування, всі запчастини на Сітроен ZX (і інші авто), піддаються уважній перевірці нашими експертами. Після такого відбору залишаються лише найкращі, готові до встановлення та експлуатації. На них передбачено гарантію.

    Ми надсилаємо всі замовлення оперативно, в стислий термін, оскільки всі деталі є на складі. Мешканці України, Росії та країн СНД можуть оформити їхню доставку до своїх населених пунктів.

    Консультанти нашого розбирання Сітроен готові надати свою допомогу всім, хто звернеться за номером (050) 224-00-11.