CITROEN SAXO (1996-2003)

Розбірка CITROEN SAXO: Б/У запчастини Сітрон Саксо з авторозбирання

     У 1996 році компанія Citroen випустила компактну міську модель Saxo, яка змінила AX. За всі роки виробництва загальний обсяг випуску склав понад 1,6 млн одиниць. Машина пропонувалася покупцям як 3-х чи 5-дверний хетчбек. Була популярна у сфері автоспорту, тому що мала невелику масу і мала хорошу динаміку. Однією з топових модифікацій вважається VTS, яка розганялася до 100 км/год за 8.7 сек і могла досягти максимальної швидкості 205 км/год.

    Через три роки після початку випуску відбулося оновлення, в результаті якого були змінені передні фари, решітка радіатора, з'явився задній очищувач скла, кліматична установка. Сидіння стали комфортнішими.

     В автомобіль встановлювалися п'ять видів бензинових двигунів об'ємом 1.0-1.6 куб. см із потужністю від 45-ти до 118 л.с. та 1.5-літровий дизель, що видавав 54 кінські сили.

     У 2000 році, на базі Saxo почалося складання електромобіля із запасом ходу містом 80 кілометрів, максимальною швидкістю 91 км/год і динамікою розгону за 8.3 сек до 50 км/год. Батареї цієї версії за нормальної зарядки заряджалися повністю за 7 годин, при прискореній – за 40 хвилин.

Citroen Saxo: історія створення

    Постачальниками б.у. деталей для нашого магазину є німецькі авторозбірки. Завдяки цьому ми маємо надійний канал поставок комплектуючих у хорошому стані. Вони знімаються з автомобілів із невеликим пробігом, оскільки громадяни Німеччини мають матеріальні кошти, щоб купувати новинки світової автомобільної промисловості з регулярністю 5-8 років. Крім того, у законах багатьох європейських країн передбачено високі мита для власників старих машин, тому утримувати їх не завжди вигідно.

     Наше розбирання Сітроен силами своїх експертів проводить ретельний огляд усіх вузлів та агрегатів, що надходять до нас. Тому в торговельну мережу потрапляють лише працездатні, з великим залишковим терміном служби, що відповідають нормативам безпеки запчастини на Сітроен Саксо та інші моделі. Після перевірки на них призначається гарантія.

    Маючи можливість відправляти замовлення зі свого складу в стислий термін, ми не змушуємо клієнтів перебувати в довгому очікуванні. Доставка комплектуючих здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

     Для зв'язку з консультантами нашого розбирання Сітроен передбачено номер (050) 224-00-11.