PEUGEOT 306 (1993-2002) запчастини бу

Розбірка PEUGEOT 306: Б/У запчастини Пежо 306 з авторозбірки

    Peugeot 306 класу Гольф почав продаватися в 1993 р. Він прийняв естафету від 309-ї моделі. Випускався в кузовах хетчбек, седан, кабріолет та універсал. Конструкційно, автомобіль був близький до Citroen ZX.

    Гама двигунів була досить великою. Так, бензинові агрегати пропонувалися з обсягом 1.1-2.0 куб. Вони могли порадувати потужністю від 60 до 163 коней. Дизельні версії 1.9 та 2.0 видавали 64-90 к.с. Машина оснащувалась як механічними, так і автоматичними коробками передач.

     У 1994 р. Peugeot 306 Cabriolet стає «Кращим кабріолетом року». А за рік, виробник доповнив модельну лінійку седаном. У технічній частині відбулися зміни у вигляді задньої підвіски, що підрулює.

У 1996 р. з'явилася топова модифікація Gti з найпотужнішим 163-сильним силовим агрегатом з шістнадцятьма клапанами та 6-швидкісною МКПП. Через рік споживачам було представлено універсал. За весь час виробництва компанія випустила понад 2,8 млн. автомобілів даної моделі. У 2002 році випуск Peugeot 306 був завершений.

Peugeot 306: секрет популярності компактного легковика

     Автомобілісти з практичною жилкою знають, що не завжди є сенс купувати нові комплектуючі. У багатьох випадках цілком можуть підійти бу деталі, особливо ті, які не піддаються великому зносу під час експлуатації. Економія коштів від такої покупки буде значною. Але навіть якщо ви хочете купити такі великі агрегати, як двигун або коробка передач, можна знайти продавця з відповідальним підходом, який запропонує перевірений вузол чи запчастину.

    Наш розбір Пежо 306 відрізняється саме такими принципами, що дозволяють нам з упевненістю говорити про якість товару. Надійні постачальники з Німеччини надають комплектуючі в хорошому стані. оскільки вони зняті з автотранспорту з невеликим пробігом (таких машин безліч на європейських авторозбірках), і до якого власники ставилися дбайливо – вчасно обслуговували та ремонтували, експлуатували у режимі, що щадить. Коли такі бу запчастини на Пежо 306 надходять до наших експертів, вони їх скрупульозно відбраковують, щоб виключити непридатні для подальшого продажу. Таким чином, лише найкращі деталі одержують у нас гарантійний термін.

    Відвантажувати клієнтам замовлення в найкоротші терміни нам дозволяє наявність товару на складі. Ми здійснюємо доставку до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Отримати відповіді на питання щодо встановлення або підбору комплектуючих ви можете, зателефонувавши на нашу розбірку Пежо 306 за номером (050) 224-00-11.