PEUGEOT

Peugeot: автомобілі з символом лівого

    До початку випуску автомобілів французька компанія Peugeot, створена в 1810 р., займалася виробництвом різних інструментів, пружин для годинників, столових приладів, велосипедів і так далі. У 1858 р. емблема зі лівом стала торговою маркою компанії.

    1889 рік став роком випуску першої моделі марки Peugeot. Вона була екіпажем на трьох колесах з паровим двигуном. Через рік був випущений автомобіль вже на чотирьох колесах та з бензиновим мотором Daimler.

    У 1894 р. одним із переможців гонки Париж-Бордо-Париж стає автомобіль Peugeot. Популярна модель під назвою Bébé з'явилася 1904р. Вона понравилася публіці технічними інноваціями та низькою ціною.

     З початком Першої світової війни компанія переорієнтувалась на виробництво продукції для армії. Після її завершення Peugeot продовжила стратегію створення простих та недорогих авто.

    А під час Другої світової заводи компанії, які опинилися на окупованій території, змушені були працювати на Німеччину та постраждали внаслідок бомбардувань.

    У 1946 р. Peugeot представляє першу післявоєнну модель 202. За нею були 203, 403, 204 (остання отримала передній привід). Дизайн 404-ї та 504- ї Peugeot був створений за допомогою знаменитого дизайнерського ательє Pininfarina.

     Складання невеликого хетчбека зі спортивним характером Peugeot 205 почалося у 1983 р. На нього припала велика кількість продаж серед аналогічних машин. Йому на зміну 1998р. прийшла 206 модель.

У результаті кооперації із Citroen з'явився Peugeot 406, побудований на базі Citroen Xantia. Після глобальної переробки ця машина випускалася до 2004 року.

На сьогоднішній день автовиробник Peugeot займає друге місце в Європі за величиною (на першому – Volkswagen), збирає як легкові, спортивні автомобілі, так і мототранспорт.

Розбірка Peugeot автозапчастини: Бв запчасти Пежо авторозбірка

     Не хочете переплачувати за комплектуючі? Зверніться на нашу розбірку Пежо. Ми поможемо вам підібрати якісні та недорогі запчастини до Пежо. Вони поставляються з Німеччини, тому спочатку в хорошому стані та з малим ступенем знесення. Адже у країнах європейського регіону зазвичай нові машини купують часто. Крім того, всі деталі перевіряються нами додатково та на них передбачена гарантія.

     Вам не доведеться довго чекати на доставку, оскільки ми відвантажуємо товар зі складу, де вони є. Ми відправляємо бв запчастини Пежо в Україну та країни СНД. Якщо ви хочете отримати консультацію або зробити замовлення, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11 на нашу авторозбірку Пежо.