PEUGEOT 206 (1998-2011) запчастини бу

Розбірка PEUGEOT 206: Б/У запчастини Пежо 206 з авторозбірки

Компактний Peugeot 206, що випускався в кузовах хетчбек, седан, кабріолет і універсал, зумів протриматися на конвеєрі протягом 12 років. Його випуск почався в 1998 р. Прийшовши на зміну 205-й моделі, він побив рекорди продажів багатьох авто марки Peugeot. Зовнішній вигляд машини був сформований з великим запасом актуальності на майбутнє. Навіть останнє покоління, яке не сильно відрізнялося зовні від першого, у середині 2000-х років продовжувало виглядати свіжо та сучасно.

    Гаму двигунів, пропонованих за всі роки випуску автомобіля, не можна назвати дуже різноманітною, Але її було цілком достатньо, щоб задовольнити різних покупців - починаючи від представників жіночої статі, і до любителів динамічної спортивної їзди. Бензинові агрегати об'ємом 1.1-2.0 куб.см дозволяли розвинути потужність від 60 до 177 к.с. Лінійка дизелів 1.4, 1.6, 1.9 та 2.0 куб.см видавала від 68 до 110 «коней». На початковому етапі випуску авто комплектувалося 5-швидкісною механічною коробкою. Згодом стала доступна і АКПП.

    Деякі модифікації оснащувалися системою LCS, яка суттєво скорочувала гальмівний шлях. Вона запобігала ранньому блокуванню задніх гальм. На частину 206-х встановлювали ABS.

     У 2011 р. ця модель була замінена у виробничій лінійці Peugeot 207.

Peugeot 206 12 років успіху

     Більшість клієнтів з України, Росії та країн СНД, які звертаються на наше розбирання Пежо 206, шукають при пошуку комплектуючих на свої автомобілі найкраще співвідношення ціна/якість. Багато хто з них приходить до нас і надалі, оскільки ми пропонуємо одні із найвигідніших умов для покупців. Адекватна цінова політика, поряд із пропозицією якісних запчастин, роблять наш магазин привабливим з погляду покупців.

     Якість нашого товару забезпечується за рахунок вибору надійних постачальників та жорсткого контролю стану деталей після отримання . Ми співпрацюємо з авторозбірками Європи, тому можемо з упевненістю говорити, що такі бу запчастини на Пежо 206 та інші автомобілі, спочатку мають низький ступінь зносу та великий залишковий запас за терміном служби. Отримуючи їх, наші фахівці виробляють відбраковування, щоб у продаж потрапляли комплектуючі лише працездатні та відповідні нормам безпеки. На них, вже з упевненістю, ми даємо гарантію.

     Наше розбирання Пежо 206, маючи всі товарні позиції на своєму складі, має можливість отруювати запчастини максимально швидко, без зайвих затримок.

     Для консультації покупців функціонує підтримка, яка доступна за номером (050) 224-00-11.