PEUGEOT 308 (2008-2012) запчастини бу

Розбірка Peugeot 308: Б/У запчастини Пежо 308 з авторозбірки

Нова модель Peugeot 308, представлена ​​на Франкфуртському автосалоні в 2007 р., спочатку випускалася тільки в кузовах хетчбек з трьома та п'ятьма дверима. Але вже через рік до каталогу було додано універсал із пасажиромісткістю сім осіб. Незабаром також з'явилася потужна модифікація GTI, що ховала під капотом 175-сильний двигун (1.6 л). До нього було передбачено 6-швидкісну механічну коробку передач.

    Позначку в 100 км/год автомобіль досягав за 8.3 сек, і міг розігнатися до максимальної швидкості 225 км/год. Ця версія оснащена посиленими гальмами, спортивний ходовий та задній спойлер. Що стосується розмірів, то порівняно з попередницею, 307-ю моделлю, 308-а стала ширшою. При цьому розробники опустили рівень днища, що призвело до збільшення внутрішнього простору. Поліпшилась і безпека, тепер кількість аварійних подушок зросла до шести.

Машина комплектувалася бензиновими двигунами об'ємом 1.4, 1.6 куб.см з паспортною потужністю від 94 до 200 к.с. та 1.6-літровим дизельним варіантом на 108 кінських сил. Складання першого покоління було завершено у 2012 році.

Peugeot 308: продовження кращих традицій

    Звертаючись на авторозбірки, покупці часто стикаються з питанням якості пропонованих комплектуючих, коли починають виникати проблеми при встановленні або під час експлуатації. Така ситуація часто виникає через низький рівень контролю в тому чи іншому магазині.

     Наше розбирання Пежо 308 працює за ретельно відпрацьованою схемою, що дозволяє пропонувати клієнтам деталі – лише працездатні, з малим ступенем зношування та повністю готові до встановлення.

     Це стало можливим завдяки кільком факторам.

  1. За рахунок вибору надійних постачальників із Німеччини. Легендарна педантичність і акуратність німців позначилася і на їхньому відношенні до свого автотранспорту, який експлуатується дбайливо, обслуговується вчасно з використанням якісних матеріалів. Тому бу запчастини на Пежо 308, зняті з таких авто, вигідно відрізняються своїм добрим станом.
  2. У результаті ретельної перевірки всіх вузлів, що надходять, і агрегатів силами наших експертів, у продаж потрапляє тільки найкращий товар. На нього передбачено гарантію.

    Щоб повністю задовольнити потреби наших клієнтів, ми розробили також систему швидкого відправлення замовлень зі свого складу, де всі комплектуючі є в наявності. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД. Для зв'язку з підтримкою нашого розбирання Пежо 308 передбачено номер (050) 224-00-11.