PEUGEOT 605 (1989-1999) запчастини бу

Розбірка PEUGEOT 605: Б/У запчастини Пежо 605 з авторозбірки

Серед новинок франкфуртського автосалону 1989 р. був показаний, у тому числі, новий Peugeot 605, який отримав модернізовану базу від 604-ї моделі. За рік машина стала доступною покупцям.

    Передньопривідний 605-й, на відміну від задньопривідного попередника, відзначався революційним рішенням конструкції кузова під назвою Cab-forward. Це концепція – коли простір для пасажирів розміщений якомога ближче до передньої частини кузова, що дозволяє збільшити колісну базу та підвищити комфорт під час руху.

     Лінійка силових агрегатів, яка пропонувалася, не була дуже великою, але цілком могла задовольнити запити різних сегментів споживачів. Бензинові двигуни об'ємом 2.0 та 3.0 куб. см розвивали потужність від 121 до 200 л. Двох та трилітрові дизелі видавали 82, 109 та 129 «коней». Більшість модифікацій оснащувалося 5-швидкісною коробкою передач. У меншій кількості були представлені версії з 4- ступінчастим автоматом.

     У 1993 р. відбулося оновлення. Поліпшився рівень безпеки, розширився список доступних опцій, трохи змінився зовнішній вигляд. Через чотири роки відбулася ще одна модернізація, внаслідок якої комплектації стали ще більш широкими та відповідними сучасним тенденціям.

     У 1999 р. даний автомобіль був замінений у виробничій лінійці 607 моделлю.

Пежо 605: історія моделі

     З часом стає все важче купити комплектуючі на автомобілі, випуск яких припинено. Таке становище над ринком перестав бути безвихідним. Авторозбирання пропонують великий асортимент деталей за нижчими цінами. Але не багато хто з них готовий відповідати за якість свого товару. Наш магазин продає якісні бу запчастини на Пежо 605 та інші автомобілі. Впевненість у цьому ми підтверджуємо гарантію.

    Поступаючи з розбірок Німеччини, вони проходять обов'язкову перевірку силами наших спеціалістів. Ці вузли та агрегати спочатку перебувають у хорошому стані, оскільки зняті з автотранспорту, до якого німецькі автовласники ставилися уважно, забезпечували своєчасним та кваліфікованим обслуговуванням, експлуатували дбайливо.

     Наше розбирання Пежо 605 вигідно відрізняється можливістю швидкого відвантаження замовлень зі свого складу . Доставка здійснюється офіційними перевізниками по території України, Росії та країн СНД.

    Якщо у вас є сумніви, як правильно підібрати бу запчастини на Пежо 605, або виникли інші питання, зв'яжіться з нашими консультантами за телефоном (050) 224-00-11.