MITSUBISHI

«Три алмази» Mitsubishi

    Один із легендарних світових виробників автомобілів – концерн Mitsubishi спочатку створювався у 1870-му році, як судноплавна компанія. Її засновник Ятаро Івасакі ставився до самурайського роду та логотип компанії («три алмази») веде історію своєї появи – від герба Івасакі.

     Участь компанії у Першій світовій війні відобразилася у випуску військових кораблів та літаків.

У 1917 році з'явилася перша модель легковика під назвою «Mitsubishi А». На той час вона не стала популярною і виробник перебудувався на випуск вантажівок – яких більше потребувала армія, промисловість та сільське господарство.

    Грєнула Друга світова, і компанія, яка стала вже промисловою групою Mitsubishi Heavy Industry, знову зробила свій внесок, збираючи бойові літаки та кораблі.

    Виявившись стороною, що програла в цій війні, Японія отримала на довгі роки зовнішнє управління і змушена була підкорятися вказівкам із США. Компанія Mitsubishi перетворилася на 44 незалежні фірми. І лише 1954-го року кілька з них об'єдналися і почали випускати автобуси та вантажівки під брендом «Mitsubishi».

     У 60-х роках починається складання 500-ї моделі, яка здобула перемогу в Гран-Прі Макао, що дозволило їй пробитися на європейський ринок.

      Визнання компанії зростало. І в 1970 році вона отримала нову назву – «Mitsubishi Motors Corporation».

У 80-х роках, цей японський виробник виходить на американський ринок із позашляховиком Pajero. У США відкривається складальне підприємство Mitsubishi-Chrysler. А пізніше, в Голландії – завод зі збирання моделі Carisma.

    Mitsubishi – це широкопрофільна компанія, яка, крім автомобілів, випускає також електричне обладнання, кораблі, танки, металеві конструкції, акумулятори, вагони метро та багато іншого.

Б/У запчастини на Mitsubishi з авторозбирання

     Ваша «японка» оцінить турботу господаря, якщо ви придбаєте запчастини на Mitsubishi бу на нашій розборці Mitsubishi. Та й сам власник буде задоволений, адже це суттєва економія коштів. А впевненість як деталі підкріплена тим фактом, що їх знято з європейських машин. Усі комплектуючі перевірені нашими спеціалістами на працездатність та відповідність нормам. Крім того, ми надаємо гарантію на всі запчастини на Mitsubishi бу.

     Проконсультуйтеся у наших експертів або зробіть замовлення за номером (050) 224-00-11. Ми гарантуємо швидке відвантаження товару та відправлення – територією України, Росії та країн СНД.