MITSUBISHI COLT CJ (1996-2002)

Розбірка MITSUBISHI COLT CJ: Б/У запчастини Мітсубісі Кольт СЖ з авторозборки

Збірка п'ятого покоління Mitsubishi Colt з індексом CJ почалася в 1996 р. Зовні модель отримала багато від попередниці - ті ж плавні лінії, та ж закругленість. Дещо змінилася форма щілини повітрозабірника радіатора, стали більш передні фари, зникло з боків поздовжнє ребро з молдингом, трохи видозмінився бампер спереду. Кузов, як і раніше, залишався оцинкованим, забезпечуючи додатковий захист від корозії. Салон був досить просторим для водія та пасажирів. Дорожній просвіт залишався традиційно невеликим, що створювало деякі труднощі при їзді дорогами з покриттям, що не має постійної рівномірності.

    Гамма пропонованих двигунів була простою, всього три бензинові варіанти - об'ємом 1.3, 1.5 і 1.6 куб.см, з потужністю, відповідно, 102, 125 і 128 к.с. Для японського ринку існувала 1,8-літрова турбована модифікація, що видавала 205 «коней». Усі версії оснащувалися 5-ступінчастими МКПП або 4-діапазонними АКПП.

     Випуск цієї генерації було припинено у 2002 р. Машина продавалася в різних країнах також під іншими назвами – Mirage, Asti, Proton.

Хетчбек із Японії для справжніх чоловіків

    Запчастини на даний автомобіль відносяться до розряду недешевих. Крім того, їх пошук може бути ускладнений тим, що ця модель, знята з виробництва. За таких обставин більшість автовласників звертаються на авторозбирання, які можуть запропонувати великий асортимент та лояльні ціни. Але автомобілістів також турбує питання якості комплектуючих. Далеко не всі магазини можуть упевнено стверджувати, що продають вузли та агрегати в хорошому стані.

     Наше розбирання Міцубісі, яке розробило систему поставки кондиційних деталей з німецьких авторозбірок, може твердо говорити про продаж якісного товару. По всьому світу відома педантичність німців, яка відбивається і на їхньому відношенні до свого автотранспорту. Це і щадна експлуатація хорошими дорогами, і своєчасне кваліфіковане обслуговування. Згодом такі авто стають донорами комплектуючих з низьким ступенем зносу і великим залишковим терміном служби. Коли вони надходять до нас , проводиться їх уважний огляд, щоб у продаж потрапили тільки працездатні, готові до встановлення бу запчастини на Міцубісі Кольт. Після цього вони отримують гарантію.

     Наш магазин користується довірою у багатьох покупців з України, Росії, СНД – ще й тому, що швидко відправляє клієнтам замовлені деталі, які є в наявності на нашому складі.

     Набравши номер (050) 224-00-11 нашої розбірки Міцубісі, ви можете проконсультуватися у наших фахівців, які також допоможуть оформити замовлення.