MITSUBISHI SPACE WAGON (1998-2004)

Розбірка MITSUBISHI SPACE WAGON: Б/У запчастини Мітсубісі Спейс Вагон з авторозбірки

У 1998 р. стартував продаж фінального покоління мінівена Mitsubishi Space Wagon, який також іменувався як Grandis. Він став ще просторішим, порівняно з попередніми моделями цієї лінійки. Семимісцевий автомобіль пропонувався як з переднім, так і з повним приводом. Маркетологи компанії-виробника позиціонували призначення машини як корпоративне чи сімейне. Вона могла оснащуватися 5-швидкісною механічною коробкою передач або 4-ступінчастим адаптивним автоматом.

     Авто постачалося тільки з бензиновими двигунами об'ємом 2.0, 2.4 та 3.0 куб.см. Всі вони, крім варіанта 2.0, мали систему GDI, яка відповідала за безпосереднє упорскування палива в циліндри. Трилітрові версії являли собою силові агрегати з 6-ма циліндрами.

   Цей мінівен також називався Eagle Vista Wagon, Mitsubishi Savrin, Santamo. У 2004 р. випуск цієї моделі було припинено.

Остання з «космічних візків»

     Пропонуючи бу запчастини на Міцубісі Спейс Вагон, наш магазин бере на себе відповідальність за їхню якість. Такий підхід найбільше задовольняє потреби покупців, оскільки не багато продавців готові забезпечити подібні умови.

     Чому ми впевнені, що можемо запропонувати вузли та агрегати у хорошому стані? Причина криється, перш за все, у правильному доборі постачальників. На цю роль ми вибрали європейські авторозбірки, які постачають спочатку якісні комплектуючі, зняті з автомобілів з невеликим пробігом та у хорошому стані. Адже широко відомо, що автовласники Європи вважають за краще періодично оновлювати свій автопарк, купуючи нові моделі. Коли такі деталі надходять на нашу розбірку Міцубісі, вони ретельно оглядаються. Запчастини непрацездатні, з великим ступенем зношування – відсіваються. Ті, хто залишився, отримують гарантію.

    Переважна більшість автомобілістів воліє отримати куплені комплектуючі якнайшвидше. Ми й у цьому питанні пішли назустріч клієнтам. Всі товарні позиції, які ми пропонуємо, є в наявності на складі, тому ми маємо можливість надсилати замовлення набагато оперативніше, ніж інші магазини. Доставка деталей здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

    Якщо ви хочете отримати консультацію або оформити замовлення, зателефонуйте на нашу розбірку Міцубісі за телефоном (050) 224-00-11.