MITSUBISHI GALANT 8 (1996-2004)

Розбірка MITSUBISHI GALANT 8 EA0: Б/У запчастини Мітсубісі Галант 8 ЕА0 з авторозбірки

    Mitsubishi Galant EA0 (початок випуску 1996 р.) є представником восьмого покоління даної модельної лінійки. У дизайні цього автомобіля з'явилося більше зухвалих характеристик і спортивної агресивності. Покупці могли вибирати лише з двох варіантів кузовів – седан чи універсал. 1997 року в Японії машина отримала звання «Автомобіль року».

    Серед технологічних новинок, впроваджених у конструкцію Galant VIII, можна відзначити коробку-автомат INVECS-II, яка мала систему адаптації під різні режими їзди та особливості стилю водія, а також двигуни GDI з безпосереднім упорскуванням палива в камеру згоряння.

    Гамма силових агрегатів не відрізнялася різноманітністю: дизель був представлений 90-сильним мотором 2.0 TD 8V; бензинова лінійка – двигунами об'ємом від 1,8 до 2,5 куб.см, що розвивали потужність від 133 до 163 к.с.

     В результаті оновлення, модель, що відбулася в 2001 р., отримала: ABS, спортивний обвіс, передні аварійні подушки, шкіряне обплетення керма, систему EBD – розподільну гальмівні зусилля. У Японії та Англії продавалася також праворульна модифікація VR-4, оснащена 280-сильним мотором об'ємом 2,5 куб.см.

    Починаючи з 2003 р., Galant VIII у кузові седан став продаватися лише у Японії. У 2006 р. і на японському ринку продаж було припинено.

Історія восьмої генерації Mitsubishi Galant

    Серед продавців бу. комплектуючих, магазини, яким можна довіряти – на вагу золота. Далеко не всі готові гарантувати якість свого товару. Також, не багато хто пропонує клієнтам комфортні та вигідні умови.

     Наше розбирання Міцубісі орієнтується на потреби покупців, враховуючи їх запити на якісні деталі, кваліфіковану підтримку та оперативне відправлення покупок.

    Отримуючи запчастини на Міцубісі Галант 8 та інші авто, з авторозбірок Німеччини, ми твердо знаємо, що ці вузли та агрегати спочатку у хорошому стані. Німецькі водії із завидною регулярністю купують новинки автопрому, тому їхні попередні машини, що мають невеликий пробіг, потрапляють на розбирання. Комплектуючі з таких донорів відрізняються добрим станом.

     Щоб не підвести автовласників, ми додатково перевіряємо всі деталі, що до нас надходять. Некондиційні не потрапляють у продаж.

    Ще одна важлива властивість нашого розбирання Міцубісі – швидке відвантаження замовлень клієнтам. Маючи всі запчастини в наявності на складі, ми здійснюємо в стислий термін їх відправлення по Україні, Росії та в країни СНД.

     Наші доброзичливі та компетентні консультанти завжди готові допомогти вам з питань підбору комплектуючих та їх встановлення. Ви можете зв'язатися з ними за номером (050) 224-00-11.